Presentation Assistant

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows İş Programları Ofis Araçları Presentation Assistant
Ekran görüntüsü yok

Presentation Assistant 2.7.1Üretici: GoldGingko (Ücretsiz)İş dünyasında en çok kullanan sunum araçlarıdır. Bu araçlardan biri de Presentation Assistant diyebiliriz sürekli güncellenen yapısı ile denemeye değer bir program.

Sunum ve Eğitim Asistanı Programı


Presentation Assistant programı günümüzde birçok kişinin aradığı sunum yapmayı kolaylaştıran yazılımlardandır. Bu program sayesinde başka bir bilgisayar ile ekran paylaşımındayken üzerinde uygulamalı olarak yazabileceğiniz, çizebileceğiniz ve notlar alabileceğiniz bir beyaz tahta vermektedir. Bu beyaz tahtanın üzerinde sunumunuzu daha kolay yapanız içinde birçok araç vermektedir. Bu araçlar sayesinde anlatmak istediğiniz olayları, konuları ve durumları bu Program üzerinde uygulamalı olarak göstererek hem zamandan hem de yorulmaktan kurtulabilirsiniz.

Bu program sayesinde artık sunum hazırlamak çok kolay basitleştirilmiş arayüzü sayesinde nerede ise sadece sürükle bırak tekniği ile hazırlamanız mümkün oluyor. Böyle yazılımlar artık fazla üretilmese de Presentation Assistant bu tip programların arasında en çok tutulan ve rağbet gören yazılım diyebiliriz. Bu kadar fazla tutulmasının nedeni sağladığı deneme sürümü sayesinde kalınan memnuniyet sonrası ücretli sürüm geçilmesidir. Eminiz ki sizde bizim sitemiz üzerinden indirdiğiniz Presentation Assistant deneme sürümü sayesinde programın araçlarından memnun kalacaksınız, tekrar ve daha kaliteli bir şekilde kullanmak için 45 $ değerindeki full sürümü almak isteyeceksiniz.

Presentation Assistant programı nasıl sunumları kolaylaştıracak derseniz renkli yazılar ve resimlerle dikkat çekmek istediğiniz noktaları gösterirken bir yandan da anlatmak istediklerinizi sesli bir biçimde söyleyerek sunum yaptığınız kişilerin olayı anlamasını kolaylaştırabilirsiniz. Bütün bu imkânlardan yaralanmak ve Presentation Assistant'i sizler için paylaşmış olduğumuz linki aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.