Real Hide IP

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Real Hide IP 4.5.9.6Üretici: Real Hide IP (Deneme Yazılımı)


Real Hide IP 4.5.9.6 Ekran Görüntüsü

Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve daha güvenli bir internet deneyimine sahip olabilirsiniz

IP Adresi Saklama Programı


Real Hide IP  ile IP adresinizi gizleyerek güvenli bir şekilde internet te gezinmenizi sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar ve internet kullanımı dünyada ve ülkemizde son 10 yılda hızla gelişti ve dolayısı ile bu gelişimin açıklarından faydalanarak kötü amaçlı insanlar internet   kullanıcıların kişisel bilgilerini çalarak milyonlarca kişiyi zarara uğrattı.

Son zamanlarda iyice artan bu sahtekarlığın önüne geçmek için bir çok yol mevcut bunlardan bir tanesi de Real Hide IP programı ile internette gezinirken IP adresinizi gizlemek olabilir.

Günümüz yazılım teknolojisi ile Hacker ler IP adresiniz üzerinden kullanıcı bilgilerinize ulaşabilir ve kişisel bilgilerinizi kullanarak sizi zarara uğratabilir. Bu tip bir saldırının önüne geçmek için Real Hide IP veya benzerlerini kullanmakta fayda var . Program Gerçek IP adresinizi gizler ve IP nizi farklı ülkeler üzerinden gösterir, Sahte IP ile kimlik bilgilerinize ulaşılamaz,Sahte IP kullandığınız için istediğiniz sitede rahatlıkla gezebilir ve kimliğiniz hep  gizli kalır, Sahte IP kullandığınız için hiç bir site sizi banlayamaz .Tabi o site bilgisayarınızın MAC adresine ulaşamamış ise .

Program genel hatları ile oldukça kullanışlı tek tık ile IP numaranızı gizleyebilir yada gösterebilirsiniz kullanımı çok basit sonuçları ise çok etkili olan bu program güvenliğe önem verenler için kesinlikle kullanılmaya değer.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.

Privacy Eraser Free
Güncel bir interent geçmişi silme programı ile kişisel bilgilerinizi güvenlik altına..