Free Folder Protector

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Folder Protector 6.38Üretici: Kakasoft (Ücretsiz)Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir. Özellikle saklamak istediğiniz özel belgeleriniz var ise Folder Protector aradığınız programlardan biri olabilir.

Güvenli Klasör ve disk Şifreleme Yazılımı


Folder Protector, ile klasörlerinize artık sizden başkası ulaşamayacak kullanımı kolay bir klasör şifreleme programı.

Kişisellik artık günümüzün en vazgeçilmezlerinden biri artık herkes her bilgiye internet ortamından ulaşabilirken aynı zamanda bilgisayar korsanları kişisel bilgisayarlara sızarak kişisel bilgilerinize yada özel bilgilerinize ulaşabiliyorlar.

Folder Protector ile artık dosyalarınız güvenle saklayabilirsiniz, sizin isteğiniz olmadan disklerinize yada kişisel bilgilerinizin bulunduğu klasörlerinize ulaşımı engelleyebilirsiniz. Peki ama nasıl ? Folder Protector kullanımı kolay küçük ve kompak yapısı ile size bu imkanı sunuyor . program sadece klasör değil isterseniz bilgisayarınızdaki sabit disk ,taşınabilir disk yada USB disklerinizi de şifreleyebiliyor.

Programın kullanımı çok basit herhangi bir kurulum gerektirmeyen programın exe dosyasını korumak istediğiniz klasörün yada diskin içine kopyalayıp çift tıklayarak belirlediğiniz şifreyi girmeniz yeterli.

Bu adımdan sonra klasör tamamen kilitlenir ve klasörünüz ne kopyalanabilir nede silinebilir bir kere şifre koyduğunuzda klasörü silmek , açmak yada kopyalamak için şifreyi girmeniz gerekmektedir aksi taktirde klasör yada disk üzerinde her hangi bir değişiklik yapılamaz.

Şifreleme algoritması oldukça güçlü bir program olan Folder Protector güvenliğe önem verenlerin kesinlikle kullanması gerek bir araç olarak tavsiye ediyoruz . Üstelik programın Türkçe dil desteğiniz Settings kısmından language sekmesinden aktif ederek Türkçe de kullanılıyor olaması programın artı özelliklerinden biridir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.

Privacy Eraser Free
Güncel bir interent geçmişi silme programı ile kişisel bilgilerinizi güvenlik altına..