Ultrasurf

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ultrasurf 15.04Üretici: UltraReach Internet (Ücretsiz)Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda oldu. Ultrasurf ile yasaklı yada engelli site kalmayacak.

Yasaklı Sitelere Ulaşmanızı Sağlayan Bir Program


Ultrasoft Proxy değiştirerek erişimi engellenmiş sitelere erişebilmenizi sağlayan bir Proxy değiştirici programdır.
Bu özelliği ile aynı zamanda internette güvenli bir gezi yapmanızı sağlamaktadır.
Programın genel mantığı şu şekildedir program üzerinden internete çıkış yaptığınızda bağlı bulunduğunuz Proxy sunuculardan ayrılmanızı ve erişim engeli olmayan Proxy sunuculara bağlanarak internette sınırları kaldırarak gezinmenize olanak tanır. Programın Türkçe dil desteği şu an için bulunmamaktadır ancak kullanımı sadece 2 tık ile aç kapa şeklinde olduğu için bu tip bir geliştirmeye henüz ihtiyaç duyulmadığını söyleyebiliriz.

Ultrasurf güvenlik açısından oldukça gelişmiş özellikler sahip örneğin program üzerinden internete bağlandınız ve her hangi bir dosya indirme işlemi gerçekleştirdiğiniz varsayalım. Program kendi içerisinde dosyalarınızı şifreler ve IP adresinizi gizler dolayısı ile dosya indirme esnasında ardında her hangi bir iz bırakmaz ve sizde içiniz rahat bir şekilde internette gezinmenize devam edebilirsiniz.

Ayrıca program internet üzerinde kullanıdığınız örneğin online bankacılık işlemleri esnasındaki kişisel bilgilerinizi de koruma altına alır program işleminiz bittikten sora geride kalan çerez olarak adlandırdığımız ve içerisinde bu kişisel bilgilerin barındığı dosyaları da silerek ter temiz bir surf imkanı sunmaktadır. Program ile Ülkemizde erişimine izin verilmeyen tüm sitelere erişmenizi sağlamaktadır program ile hiçbir site artık sizin için engelli bir web sitesi yok demektir.

Son olarak önemli bir not olarak belirtmek isteriz ki program değişik proxylere bağlandığı için çevrim içi virüs koruma programları bu işlemleri tehdit olarak algılayarak işlemlerinizi durdurabilir. Web gezintileri esnasında uyarı veren programları geçici olarak cevrimdışı moduna almanız yada kapatmanız gerekebilir. Buradaki tasarruf tabiî ki size kalmış. İnternetin özgür ortamını tam anlamı ile yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan olan UltraSurf tavsiye listemizdeki yerini alıyor.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Ultrasurf:
Video İzle Ultrasurf:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.

Privacy Eraser Free
Güncel bir interent geçmişi silme programı ile kişisel bilgilerinizi güvenlik altına..