WindowBlinds

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WindowBlinds 10.6Üretici: Stardock (Deneme Yazılımı)Windows işletim sistemlerinin klasik görüntülerinden sıkılanlar için işte size mükemmel bir program görsel anlamda çok başarılı sonuçlar çıkartan WindowBlinds denemeye değer bir yazılım.

İşletim Sistemi Görünüm Değiştirme Programı


WindowBlinds, windows işletim sistemlerinin görünümünü değiştirebileceğiniz zevkinize göre dizayn etmenize imkan veren hoş bir program

Program sayesinde alışa gelmiş windows görünümünü değiştirebilirsiniz, program ile windows işletim sisteminin grafik arayüzünün hemen hemen her noktasını değiştirebiliyorsunuz. Böylelikle uzun yıllardır kullandığınız klasik işletim sistemi görünümü yerine tamamı ile kendi zevkinize göre bir işletim sistemi teması yaratabiliyorsunuz.

WindowBlinds Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerini desteklemekte bu 3 işletim sisteminin ikonlarında,pencerelerinde, kullanılan renklerde, başlat çubuğunda,menülerde ve daha bir çok yerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

WindowBlinds en güzel özelliklerinden bir ise ekran kartınız ne kadar iyi ise grafik görünümünüzü o kadar farklılaştırabiliyorsunuz üstelik tüm bunları yaparken windowsun kullandığı bellek kapasitesinden sadece birazcık daha fazla bir bellek kullanımı oluyor.

Kolay kullanımı ve kişiselleştirme yapısının mükemmel çalıştığı bu programı klasik windows görünümünden sıkılanlara kesinlikle denemelerini öneriyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Start Menu 8
Windows 8 başlat menüsü eksikliğini bu yazılımla windows 8 ve 8.

XWidget Software Studio
Masaüstünüzü renklendirebileceğiniz çeşitli widgetler ile hızlı tuşlar ve farklı kısayollar..

Free Fire Screensaver
Ateşli bir masaüstü istermisiniz o zaman bu program tam size göre ekranınız sürekli ateş..

DesktopOK
Masa üstünüzü daha düzenli yada istediğiniz tarzda yerleşimini yapmak isterseniz DesktopOK tam..

M8 Free Clipboard
M8 Free Clipboard programı ile kopyalamak istediğiniz bilgileri, içerikleri v.

StartW8
Windows 8 ve 8.1 için başlat butonu.