Windows Essentials Media Codec Pack

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Windows Essentials Media Codec Pack 4.6Üretici: MediaCodec (Ücretsiz)


Windows Essentials Media Codec Pack 4.6 Ekran Görüntüsü

Windows için video ve ses kodek programı

Windows İçin Bir Başka codec Paketi

Not: Windows Essentials Media Codec Pack Google tarafından zararlı yazılımlar içerdiği tespit edildiğinden dolayı indirme linki sitemizden kaldırılmıştır. Ancak alternatif olarak K-Lite Codec Pack Full indirebilirsiniz.

Windows Essentials Media Codec, video izlemek için gerekli olan en önemli codec bileşenlerini bir arada sunan bir yazılımdır. Program Medya Player başta olmak üzere bir çok medya oynatıcısının sıkıştırılmış videoların görüntü ve ses codecleri ile ihtiyaç duyduğu codec bileşenlerini içinde barındırmaktadır. Programın en büyük avantajlarından biri ise ihtiyaç duyması halinde yapılması gereken güncellemeleri otomatik olarak kendiliğinden yapabilmesidir videoyu tıkladığınız dana gelen hatadan sonra otoamik codec bul şeçeneğine tıklamanız yeterli program kendilinden ihtiyaç duyulan codec i bulur ve yükler.

Program başlıca olarak 3GP, AAC, AC3, APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1/2, M4A, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, XviD, XM, WV, UMX gibi uzantılı dosya formatlarına destek vermektedir. Ayrıca Program içerisinde barındırdığı filtreler ile ses ve video dosyalarının kalitesinde optimizeler yaparak en üst düzeye ses ve görüntü kalitesi almanıza yardımcı oluyor.

Windows Essentials Codec Pack son sürüm indir programı açık kaynak lisansla dağıtılması gelişmiş özellikleri ve otomatik güncelleme avantajı ile tercih sebebi olabilecek oldukça yararlı bir programdır. Ayrıca program Windows 98 ve sonrası için yayımlanmış olan bütün işletim sistemlerini desteklemesi nerede ise tüm işletim sistemlerinde kullanılabiliyor olması bir diğer tercih nedeniniz olabilir diyor ve tavsiye etmekten çekinmiyoruz, dünya genelinde 10 milyonlarca kez indirilmiş olması ne kadar iş gören bir yazılım olduğunu göstermektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
AV Voice Changer Software  Ekran Görüntüsü AV Voice Changer Software
AV Voice Changer Software bir ses değiştirme programıdır.

K-Lite Codec Pack Full
Video formatlarının çeşitlenmesi ile beraber formatların ihtiyaç duyduğu codecler de artış..

Ashampoo Music Studio
Ses formatı dönüştürme programları arasında oldukça başarılı bir yere sahip olan Ashampoo Music..

K-Lite Mega Codec Pack
En çok kullanılan video kodek programlarından biri olan K-Lite Mega Codec Pack ile hemen hemen..

Free Audio Converter
Free Audio Converter programı ses dosyalarının birbirleri arasında dönüşümlerinde size kolaylık..