3DP Net

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
3DP Net 17.03 Ekran Görüntüsü

3DP Net 17.03Üretici: 3DP Chip (Ücretsiz)Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz donanımınızın sürücüsünü otomatik olarak bulan güncel bir yazılım.

Otomatik Ethernet Sürücüsü Bulma Programı


3DP Net çok kullanışlı hatta hayat kurtaran güncel ve etkili bir Ethernet kartı bulma programıdır. Özellikle masaüstü bilgisayarlarda yada eski model leptopların ethernet kartlarını bulmak bazen sorun olabiliyor. Örnek vermemiz gerekirse diyelim ki işletim sisteminiz çöktü ve sisteminizi yeniden kurmanız gerekti.

İşletim sistemleri kurulumunda genellikle çok kullanılan aygıtların sürücüleri (Driver) windows driver kütüphanesinde bulunur ve kurulumları otomatik olarak tamamlanır. Ancak bazı aygıtların sürücüleri windows kütüphanesinde bulunamayabilir genellikle bu durum windowsun yayımlanma tarihinden sonra üretilen aygıtlar için sürücü dosyasını barındırmadığından kaynaklanır.

Peki böyle bir durumla karşılaşınca yada sürücüleri bulmak için internete çıkmanız gerekmektedir ancak ethernet kartınızın sürücüsü olmadığından dolayı internete de çıkış yapamıyorsunuz. İşte tam bu nokta da 3DP Net devreye giriyor ve internete ihtiyaç duymadan bilgisayarınızdaki ethernet kartının sürücüsünü otomatik olarak buluyor ve internete bağlanmanıza olanak tanıyor.

Bu ve benzeri durumlar yada bu konularda yani sürücü bulma konusunda acemi olanlar için kullanımı çok faydalı olabilecek bir program  Windows 2000 sonrası yayınlanmış olan ki bu listeye windows 8 de dahil olmak üzere tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışan programı başlangıç yada orta seviye bilgisayar kullanıcılarına tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

DriverScanner 2016
Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini..

Driver Booster
Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

3DP Chip
Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması..

HWiNFO for DOS
HWiNFO for DOS bir sürücü tanımlama programıdır.