Advanced Archive Password Recovery

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Advanced Archive Password Recovery 6.21.972Üretici: ElcomSoft (Ücretsiz Deneme)


Advanced Archive Password Recovery 6.21.972 Ekran Görüntüsü

Advanced Archive Password Recovery programı, sıkıştırılmış dosyalarınızın şifrelerini maksimum 1 saat içerisinde kurtarma garantisi vermektedir.

Sıkıştırılmış Dosya Şifresi Kurtarma Programı


ZIP ya da RAR uzantılı dosyalarınızı şifrelediniz bir süre sonra şifreleri unutursanız normal şartlarda dosyayı açmanız imkansız hale geliyor. Şifresini kurtarmak istediğinizde dosya yapımcıların ya da Windows'un önerdiği bir program bulunmamaktadır. Bu durumda Advanced Archive Password Recovery programı ZIP ya da RAR uzantılı dosyalarının şifrelerini kurtarmanıza yardımcı oluyor. Advanced Archive Password Recovery programı, sıkıştırılmış dosyalarınızın şifrelerini maksimum 1 saat içerisinde kurtarma garantisi vermektedir.

Winrar eski sürümleriyle de sorunsuz bir şekilde çalışan program , dosyalarınızın yapısını ve içeriğini bozmadan kısa sürede şifreleri kurtarmaktadır. En kompleksli şifreleri bile kısa sürede kıran bu program çalışırken sisteminizi ya da internetinizi yormamaktadır. Advanced Archive Password Recovery programı 5 GB 'ın üstünde arşivleri desteklemektedir. ZIP ya da RAR dosyalarınızın tüm sürümlerini desteklemektedir.AES şifreleme yapısınıda desteklemektedir. Şifre kurtarma işleminizi bir süre durdurabilir, başlatabilir ya da kesebilirsiniz. Ayrıca ACE VE ARJ uzantılı dosyalarınında şifrelerini kısa sürede kırmaktadır. 

Advanced Archive Password Recovery programı birçok dili desteklemektedir. Programı başlattıktan sonra seçenekler bölümünden Türkçe seçebilirsiniz. Türkçe dil seçeneği olması , Advanced Archive Password Recovery programının arayüzünün çok rahat anlaşılır olmasını sağlamaktadır. Sakla seçeneği ile şifresini çözdüğünüz dosyaları saklayabilirsiniz böylece bir daha kaybet şansınız olmamaktadır. Özetle Advanced Archive Password Recovery programı RAR, ZIP , ACE v.b dosya uzantıların şifrelerini Kurtarma garantisi veren etkileyici bir programdır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Password Cracker
Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var?

PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Folder Lock
Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

WirelessKeyView
Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi..