Auslogics File Recovery

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Auslogics File Recovery 6.2.0.0Üretici: Auslogics (Deneme Yazılımı)


Auslogics File Recovery 6.2.0.0 Ekran Görüntüsü

Her türlü silinmiş veriyi kullanabileceğiniz Auslogics File Recovery ile bulduğunuz dosyaların ön izlemesini yaparak gereksiz kurtarma işlemi yapmanızı da önlemiş olabiliyorsunuz.

Silinmiş Verileri Kurtarma Programı


Auslogics File Recovery programı silinmiş veya zarar görmüş verilerinizi kurtarmaya yarayan küçük boyutlu fakat işlevi büyük olan bir programdır. Herhangi bir nedenden dolayı hepimizin başına gelebilecek olan kazalardan bir tanesi de bizler için çok önemli olan verilerin bilgisayarınızdan silinmesidir. Bu olay çeşitli nedenlerden başımıza gelebilir bilgisayarınıza bulaşan bir virüsten, kullanıcı hatası, sistem hataları gibi sebepler dosyaların silinmesine neden olabilir. Ve bazen bu silinen veriler hayatınızın geri kalan kısmını değiştirebilecek kadar önemli veriler olabilir.

İşte bu önemli verileriniz başına bir iş geldi ve sonucunda silindi veya zarar gördüyse Auslogics File Recovery programı tamda aradığınız program diyebilirim. Fotoğraf, Metin, Video, Müzik gibi her türden dosyalarınızı kurtarabileceğiniz Auslogics File Recovery’nun kullanımı da oldukça kolaydır.

Bu programın bizlere sunduğu özelliklerden bir tanesi de silinen verileri dosya boyutu, ismi, türü vede resim ve video dosyalarında ön izleme yapabilmegibi detaylarıyla arayarak yanlış dosyaları geri getirmenizi ve vakit kaybetmenizi önlemesidir. Program çok hızlı çalışır ve acil durumlarınızda imdadınıza yetişir.

Tamamen ücretsiz bir şekilde Auslogics File Recovery için yandaki indir linki kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde bilgisayarınıza kurarak hemen zarar görmüş veya silinmiş dosyalarınızı da kurtarmaya başlayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..