Beyond Compare

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Beyond Compare 4.1.9.21719Üretici: Scooter Software (Ücretsiz Deneme)Bilgisayarlarımızda zaman içerisinde bir çok program ve klasör ve dosya oluştururuz. Fakat bazen aynı dosyadan birden fazla oluştururuz ve farkına varmadan yer kaybına sebep oluruz. İşte durumun önüne geçmek ve disk alan tasarrufu için Beyond Compare

Klasör Eşleme ve Karşılaştırma Programı


Beyond Compare bir dosya eşleme ve karşılaştırma programıdır.

Program sayesinde PC veya Laptoplarınızdaki veya iş yerinizdeki evinizdeki bilgisayarınızdaki dosyaları eşleştirebilir veya karşılaştırabilir ayrıca programın bir diğer özelliği ise eşleştirmek istediğiniz klasörler içerisindeki resim, yazı, data veya kaynak kodlarındaki değişiklikleri görebilir veya değiştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Programın FTP ve Zip desteği olduğundan dolayı yapmış olduğunuz değişiklikleri zip formatına çevirebilir veya programın FTP özelliği sayesinde değişiklik yaptığınız dosyanı yada resminizi anında sitenize gönderebiliyorsunuz. program iki farklı ara yüze sahip isterseniz dönemsel baz da değişiklikleri listeleyebilir . Dosyalar üzerinden text ve data karşılaştırması yapabilirsiniz işiniz bittikten sonra yapılan değişiklikler hakkında raporlama alabiliyorsunuz ki bu özellik ile kendi değişiklik datanızı da tutabilirsiniz.

Beyond Compare 'in İkinci arayüz biraz karmaşık değişiklikleri iki ayrı klasörde tutuyor ve kıyaslamaları ayrı ayrı listeliyor açıkçası ilk arayüz seçeneği daha kullanışlı olduğu için 2. arayüzü pek tavsiye etmiyoruz .

Programın Linux ve MAC OSX tabanlı  işletim sistemleri için tasarlandığını ve ilk arayüz seçeneğinin oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Ayrıca program Windows 98 dahil Tüm işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışması işinizi oldukça kolaylaştırıyor ve kullanım yelpazesini en üst noktaya çıkarıyor diyebiliriz. Halen windows 95 kullanan var mı bilinmez ama program Windows 98 ile çalıştığına göre 95 de de çalışacağını düşünüyoruz.

Bu tip ihtiyaçları söz konusu olduğunda Beyond Compare programını kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..