BitTorrent

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

BitTorrent 7.9.9Üretici: BitTorrent (Ücretsiz)Torent sistemi üzerinden paylaşılan dosyaları indirebileceğiniz güncel bir yazılım.

En Çok Kullanılan torrent Programlarından Biri


BitTorrent dünya genelinde en çok kullanılan torrent dosya paylaşım programlarından biridir. Program genel özellikleri ve basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile hem çok hızlı hemde kullanımı kolay bir program olarak ün yapmıştır dersek yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Bu tip programların genel amacı bilgisayar kullanıcıları arasında dosya paylaşımı yapmak için tasarlanmıştır ve bu vesile ile sistemi kullanan herkes dünyanın neresinde olursa olsun problemsiz bir şekilde müzik, dosya, video gibi popüler dosya ve programları paylaşabiliyorlar. BitTorrent dosyaları indirirken hem çok süratli  hemde isterseniz dosyaları duraklatıp tekrar başlatabiliyor olmanız programın en güzel özelliklerinden biri bu şekilde listenizde sizin için önemli olan bir başka program öncelik vererek diğerlerini durdurduğunuz için acil olan program için internet bant genişliğini de arttırmış oluyorsunuz.

Kullanıcı sayısı on milyonları aşmış olan program sayesinde aradığınız içeriği bulmak daha da kolaylaşıyor çünkü kullanıcı ne kadar artarsa aradığınızı bulma olasılığınız da bir o kadar artmaktadır.

BitTorrent grafiksel anlamda ne kadar ayrıntılı olabildiğini görün. Grafik yapısı sayesinde indirdiğiniz dosyaların indirme hızını ve bağlantılarını ayrıntılı bir şekilde izleme ve raporlama imkanına sahip oluyorsunuz. Programın dünya genelinde 80 milyona yakın kullanıcısı bulunmakta bu kadar büyük bir ağın kontrolü çok zor olsa da program sayesinde indirdiğiniz tüm dosyalar nerede ise hiç sorun yaratmıyor ve güvenli bir şekilde işinizi görmenize imkan sunuyor.

Programın internet dünyasında bu kadar yaygın olarak kullanılmasının bir diğer nedeni de windows 98 den buyana yayınlanmış olan tüm işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabiliyor olması en yeni sürümünden en eski sürümüne kadar nerede ise bütün işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmesi sayesinde kullanıcı çeşitliliğini en üst düzeye çıkarmış diyebiliriz. 

Genel hatları ile çok başarılı, çok stabil vede çok alternatifli tarama yöntemleri ve ayrıca  Türkçe dil desteği sayesinde dosya meraklılarına programı kesinlikle tavsiye ediyoruz.


Not: Türkçe ve diğer dil paketlerini bu buradan indirebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..