Aiseesoft Blu-Ray Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Aiseesoft Blu-Ray Player 6.5.8Üretici: Aiseesoft Studio (Deneme Yazılımı)Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay kullanımı ile denemeye değer.

Çok Özellikli Blu-Ray Oynatıcı Program


Aiseesoft Blu-ray Player, Blu-Ray videolarını veya CDlerini oynatıcı program olması yanında birçok video formatını da destekliyor.
Blu-Ray deyince PC lerde en sık kullanılan programlardan biri olan Aiseesoft Blu-ray Player blu-ray oynatma özelliği diğer özellikleri yanında nerede ise bir anlam ifade etmiyor.

Aiseesoft Blu-ray player okadar çok video formatı destekliyor ki , başlıca olanları saymak gerekir ise MPG, MPEG, MPEG2, VOB, DAT,ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, F4V, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MP4, M4V, TS, MTS, M2TS, MXF, WMV, RM, RMVB,MJPG, MJPEG, TP, TRP, WebM, HD video dosyalarınızı üstün kalitede izlemenizi sağlıyor .ayrıca tüm bu video dosyalarının yanında MPG, MPEG, VOB, MP4, RMVB, MKV, AVI, FLV, SWF, MOD, TOD, AAC, AC3, MP3, OGG, WAV, WMA gibi yüksek ses kalitesine sahip olan daha birçok ses dosyasını desteklemekte.

Program ayrıca ISO uzantılı dosyalarınızı okuyabilir ve içerisindeki video dosyalarını aynı zamanda normal klasörler içerisindeki blu-ray yada diğer video dosyalarınızı da oynatabilirsiniz.

Aiseesoft Blu-ray Player in video işleme motoru o kadar gelişmiştir ki program tüm 1080p HD videoları veya 1080i full HD videolarınızı izlerken gerçekten diğer programlar arasındaki farkı kendi gözlerinizle görebileceksiniz .Tabii ki alt yazı desteği olduğunu da belirtelim.

Son olarak program sayesinde film izlerken istediğiniz her hangi bir sahneden 6 farklı resim çekebilir ve bu resimleri arşiviniz için yada paylaşma amaçlı saklayabilirsiniz.

Sonuç olarak oldukça başarılı ve kullanışlı bir program olarak kesinlikle tavsiye ederiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..

VLC Media Player
Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi..