CyberLink YouCam

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CyberLink YouCam 7Üretici: CyberLink (Ücretsiz)CyberLink YouCam bir web kamerası efekt programıdır. En çok kullanılan anlık mesajlaşma programları ile tam uyumlu çalışan bir web kamerası efekt programı.

Web Kameraları İçin Efekt Programı


CyberLink YouCam web kameraları için efekt programıdır. İnternet üzerinde en çok kullanılan programlar çevrim için sohbet programlarıdır. Çevrim için sohbet programlarının ilklerinden olan MIRC, ICQ gibi programlar zamanla popülerliklerini kaybetmiş yerini daha eğlenceli programlar almıştır.

Bu programların en çok kullanılanları ilk zamanlarda MSN, Skype, Yahoo Messenger ve AOL dur diyebiliriz. Bu programların popüler olmalarının sebepleri de programların zaman içinde kendilerini geliştirip multimedya aygıtlarıda işin içine katmaları olmuştur diyebiliriz.
Gerçi ICQ bu alanda bir şeyler yapmış olsa da sonuç olarak liderlerin gerisinde kalmaktan kurtulamamıştır.

Özellikle Skype bu alanda ki en güçlü olan program olmuştur yayımlandığı ilk yıllarda kullandığı ses işleme motoru o kadar kaliteliydi ki duyanlar ses kalitesine hayran kalıyordu . Çok yavaş internet bağlantılarında da çalışabilen ve yavaş bağlantılarda bile karşıdan gelen sesin kalitesi sanki konuşan kişi yanınızdaymış gibi bir his veriyordu. Bu pazarda skype bu alanda o kadar büyüdü ki en yakın rakibi olan MSN (microsoft)  geçtiğimiz yıllarda yüksek bir para ödeyerek Skype yi satınaldı ve MSN kullanıcılarının tamamını Skype nin sistemine dahil etti.

Çevrim içi sohbet programları zaman içinde gelişerek hem sesli hemde görüntülü konuşma imkanı sunmaya başladı özellikle çoklu görüşmeler yani sesli ve görüntülü konuşma teknolojisini aynı anda birden fazla kullanıcının tek noktada sesli ve görüntülü konuşma yapma imkanı verdi. CyberLink YouCam işte bu noktada devreye girmeye başladı diyebiliriz benzerleri gibi web kameranıza çeşitli komik ve eğlenceli görüntü efektleri sağlayarak sevdikleriniz ile internet ortamında daha hoş sohbet etmenizin yollarını açmış oluyor programları diğerlerinden ayıran en büyük özelliği hem görüntü hemde ses efektleri uygulayabiliyor olması üstelik son versiyonunda HD desteği gelmiş.

HD desteği ile artık HD görüntü kalitesi ile yayın yapabilen HD kameralara da bu efektleri kullanabiliyor hale gelmesidir. CyberLink YouCam şimdilik Windows 8 ortamında çalışamamaktadır ama Windows xp dahil olmak üzere vista ve Win 7 desteği mevcut şimdilik programın Türkçe dil desteği de yok ancak kullanımı çok kolay olan program da kullanılan menülerin kolaylığı sayesinde dil bilmenize gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz..

Çevrim içi sohbet programlarını sevenler ve bu sevdikleriniz ile hoş ve eğlenceli bir ortamda sohbet etmek isterseniz denemeye değer bir program diyor ve listemize ekliyoruz. Not: program ile beraber yüklenen efektler bana yetmiyor diyorsanız YouCam son sürüm indir" href="http://directorzone.com/youcam/" data-mce-href="http://directorzone.com/youcam/">Directzone sayfasında onlarca efekti ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle CyberLink YouCam:
Video İzle CyberLink YouCam:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ManyCam
Ücretsiz web kamerası efekt programı olan ManyCam skype, yahoo messenger, camfog gibi bir çok..

WebcamMax
Deneme sürümü olasada bir çok özelliğini kullanabileceğiniz bir web kamerası efekt oluşturma..

MSN Webcam Recorder 2014
Kullandığınız web kamerasının çektiği görüntüleri aynı zamanda kayıt etmek isterseniz MSN Webcam..

iSpy
Güvenlik kamera kontrolünü ücretsiz olarak sunabilen iSpy programı ile çoklu kamera desteği ile..

Video2Webcam
Kullandığınız web kamera görüntüsü yerine istediğiniz her hangi bir video dosyasını sohbet..

Magic Camera
Anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarını destekleyen kamera efekt programı.