iSpy

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

iSpy 6.5.1.0Üretici: ispyconnect (Ücretsiz)


iSpy 6.5.1.0 Ekran Görüntüsü

Güvenlik kamera kontrolünü ücretsiz olarak sunabilen iSpy programı ile çoklu kamera desteği ile aradığınız ücretsiz programa olabilir.

Güvenlik Kamerası Kontrol Panel Programı


iSpy bir güvenlik kamerası kontrol panel programıdır. iSpy son sürümü indir ve kur işlemi ardından  program sayesinde binlerce dolar ödemeden  kendinize güvenlik kamerası sistemi kurabilirsiniz nasıl mı?

Bilgisayarınız ve web camınızı kullanır ve sizin için istediğiniz kadar ses ve görüntü kaydeder . programın en güzel yanı ise standart bir web camı harekete duyarlı olarak kullanır yanı bilgisayarınızın önünden bir nesne geçmeden kaydetmez sadece izler . Aynı şekilde mikrofonuda her hangi bir ses algılamadan kaydetmeye başlamaz . Bu özellikler sayesinde boş görüntü ve ses kaydetmez ve bilgisayarınızda gereksiz ses ve görüntü dosyası olmasının önüne geçer.

Programın bir başka özelliği ise online olarak kaydettiklerini youtube ye yada istediğiniz bir FTP adresine yükleyebilirsiniz .

Bu şekilde görüntülerinizi internet üzerinden arkadaşlarınız ile online olarak paylaşabilirsiniz biraz düşünürseniz aklınıza güzel fikirler gelecektir.Program tamamı ile ücretsiz ama uzaktan erişim için web servis üzerinden e mail yolu ile kaydolmanız gerekiyor.

Programın kaliteli ve düşük dosya boyutunda kayıt edebilme özelliği olması oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor ayrıca bir çok popüler video formatında kayıt yapabilmesi ve anında paylaşabilme özelliği yanında kayıt hızı da oldukça yüksek .

iSpay çok başarılı bir program online görüntü paylaşımı ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz özellikle maç geceleri kesinlikle tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ManyCam
Ücretsiz web kamerası efekt programı olan ManyCam skype, yahoo messenger, camfog gibi bir çok..

WebcamMax
Deneme sürümü olasada bir çok özelliğini kullanabileceğiniz bir web kamerası efekt oluşturma..

MSN Webcam Recorder 2014
Kullandığınız web kamerasının çektiği görüntüleri aynı zamanda kayıt etmek isterseniz MSN Webcam..

CyberLink YouCam
CyberLink YouCam bir web kamerası efekt programıdır.

Video2Webcam
Kullandığınız web kamera görüntüsü yerine istediğiniz her hangi bir video dosyasını sohbet..

Magic Camera
Anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarını destekleyen kamera efekt programı.