Download Accelerator Plus

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Ekran görüntüsü yok

Download Accelerator Plus 10.0.6.0Üretici: Speedbit (Ücretsiz)Güncel bir dosya indirme programı. Download Accelerator Plus rakiplerine nazaran 400 kat daha hızlı dosya indirebileceğini söylüyor. Denebilir diyoruz.

Güncel Dosya İndirme Programı


Download Accelerator Plus oldukça kullanışlı, hızlı, güncel ve en çok kullanılan dosya Download yani dosya indirme programlarından biridir. Download Accelerator Plus dünyanın en hızlı dosya indirme aracı olduğunu öne sürüyor, gerçi bu söyleminde çokta yanlış diyemeyiz yaptığımız incelemelerde bilinen en popüler dosya indirme programlarını geride bırakmayı başardı.

Dünya genelinde nerede ise 300 milyonun üzerinde indirilme oranı ile % 400 e kadar daha hızlı dosya indirmeyi başarıyor, her türlü dosyayı indirebilen programın en büyük özelliklerinden biri indirdiği dosyayı farklı bağlantılar ile indiriyor ve kullandığı bağlantılar hep en yüksek hızda olan bağlantıları kullanıyor. Programın bir diğer özelliği ise kullandığı patentli teknolojisine borçlu diyebiliriz.

Ayrıca kolay kullanılabilir bir şekilde tasarlanmış arayüzü neden bu kadar fazla kullanıldığının sebebini açıklar nitelikte ayrıca patentli teknolojisi olan çoklu kanal teknolojisi ile en hızlı video, uygulama, program, fotoğraf, müzik ve yüksek boyutta ki dosyaları en yüksek hızda indirmenizi sağlıyor. Ayrıca programın bant genişliği kontrolü ve bununla beraber tabii ki otomatik başlama ve durdur ve devam et şeklinde pause ve start özelliği de mevcut. Download Accelerator Plus içerisinde barındırdığı video oynatıcı özelliği ile daha indirdiğiniz video ve müzik dosyalarınızı daha indirme bitmeden ön izleme yöntemi ile izleyebilir yada dinleyebilirsiniz. Ayrıca içerisindeki video convert özelliği sayesinde indirdiğiniz video dosyalarınızı video paylaşım sitelerine yada sosyal medya sitelerinde paylaşabileceğiniz boyutlara indirerek kolaylıkla yayımlamanızı sağlıyor.

Ayrıca program popüler anti-virüs programları ile eş zamanlı ve tam uyumlu çalışarak indirdiğiniz dosyaların virüslü yada kötü niyetli yazılımlara karşı dosyalar daha bilgisayarınıza inmeden temizlenmesine izin veriyor ve sizi bu tehlikeden otomatik olarak korumuş oluyorsunuz. Ayrıca program sayesinde RapidShare ve Hotfile gibi hosting sitelerinden dosyaları otomatik olarak indirmenizi sağlıyor ve Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve Google Chrome gibi birçok web tarayıcısı ile tam uyumlu çalışıyor.

Download Accelerator Plus çok kullanışlı, yüksek hızlı, Türkçe dahil tam 42 farklı dil desteği ve windows 2000 ve sonrasındaki yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile de sorunsuz çalışabilir oluşu ile birlikte dosya indirme programları arasında ki yerini hak eden bir program olarak sisteminizde olması gerektiğini düşündüğümüz bir program olarak sitemizde ki yerini alıyor ve tavsiye edebileceğimiz bir program diyor ve kesinlikle denemenize fayda var diyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Download Accelerator Plus:
Video İzle Download Accelerator Plus:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..