Dropbox

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Dropbox 22.4.24Üretici: Dropbox (Ücretsiz)


Dropbox 22.4.24 Ekran Görüntüsü

İnternet üzerinde önemli dosyalarınızı yada birileri ile palaşmak istediğiniz dosyalar var ise Dropbox'ın 2 GB ücretsiz sunduğu alanı değerlendirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Sanal Dosya Depolama Programı


Dropbox internet üzerinden hemen ulaşabileceğiniz bir depolama aygıtı programıdır.

Bazı dosyalarınıza her zaman ulaşmak istiyorsunuz fakat yanınızda taşıyacak bir aygıt olmasını istemiyormusunuz ? İşte size tam aradığınız program Dropbox bu program sayesinde bilgisayarınızda belirlediğiniz dosyalarınızı dropbox ile eşleştiriyorsunuz ve eşleştirme bittikten sonra istediğiniz her yerden seçtiğiniz dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Programın mantığı çok hoş ve güzel seçtiğiniz dosyalarınızı kopyala yapıştır yöntemi ile çalıştığı gibi isterseniz dosyalarınızı sosyal paylaşım sitelerinden de paylaşabiliyorsunuz. Sistem tamamen güvenli ve sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmış.

Şimdilik 2 GB lik bir alan ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ücretini ödediğiniz taktirde bu alanı istediğiniz kadar da arttırabiliyorsunuz. Programın bu özellikleri hayatınızı çok kolaylaştıracağına eminiz.

Ayrıca programın diğer bir güzel yanı ise hem Android hemde IOS işletim sistemlerine sahip olan tablet yada akıllı telefonlar gibi mobil cihazlar ile de senkronize  olabilmesi.  Bu sayede dosyalarınıza istediğiniz yerden rahatlıkla ulaşabilir ve de paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz.

Kullanımı muhteşem kolay olan ve basit arayüzü ile özellikle tavsiye edeceğimiz programlardan biri olan Dropbox hem kullanım kolaylığı hemde her türlü platformda çalışma yeteneği özelliğinden dolayı ve de sınırlı kapasitede olmasına rağmen ücretsiz bir uygulama olmasından ötürü tüm bilgisayar ve mobil aygıt kullanıcılarına hitap edebiliyor.

Dolayısı ile böyle çok fonksiyonlu bir programın mutlaka denenmesinde fada olduğunu söyleyebiliriz vede tavsiye edebiliriz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..