EarthView

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

EarthView 5.5.4Üretici: DeskSoft (Deneme Yazılımı)


EarthView 5.5.4 Ekran Görüntüsü

Hem ekran koruyucu hemde hava durumu olarak kullanabileceğiniz güncel bir çevrim içi hava durumu programıdır. yıl içinde dünyanın çeşitli yerlerine seyahat eden biriyseniz EarthView tam size göre.

Dünya Görüntülerinden Oluşan Duvar Kağıdı Ve Ekran Koruyucu


EarthView bir masaüstü ve duvar kağıdı oluşturma ve hava durumu gösterme programıdır .

Dünyanın çeşitli yerlerinden oluşan geniş manzara ve dünya görüntüsü resim arşivi ile hem değişken bir duvar kağıdı hemde ekran koruyucu özelliğine sahiptir. Değişken duvar kağıdı özelliği ile dünyada çekilmiş en güzel görüntüleri ekranınızın arka planı olarak ayarlıyor ve belirli aralıklar ile değiştirebiliyorsunuz . Ayrıca çevrim içi olarak gösterilen bölgelerde hava durumlarını da gösterebiliyor.

Gün içerisinde her zaman aynı görüntüyü görmektense devamlı farkı görüntüleri görmek daha hoş olmaz mı ?Program ayrıca ekran koruyucu özelliğine de sahip bir aynı değişken fotoğrafları ekran koruyucu olarak da kullanabilirsiniz. 1600X1200 çözünürlüğe kadar tüm resimleri destekleyebiliyor ayrıca programa kendinizde beğendiğiniz başka resimleri ekleyebiliyorsunuz. Konusunda oldukça iddialı olan programı klasik görünümlerden sıkılanlara tavsiye ederiz. Programa sitemizden EarthView sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu arada program içerisindeki dönen resimler grafik anlamda oldukça yüksek kalitede olduğundan dolayı bilgisayarınızın donanımı, özellikle  grafik kartı eski ise işlem performansınız biraz düşebilir dikkat ...

Tüm bu özellikleri ile ve güncel tasarımı ile masa üstünüzde devamlı değişen güzel dünya resimleri görmek istiyorsanız EarthView i denemenizi tavsiye ederiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Garden Planner
Garden Planner, son zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

Room Arranger
3 Boyutlu oda tasarımı yapmak artık çok kolay Room Arranger ile eşyaları oradan oraya taşımanıza..

Weather Watcher Live
Çevrim içi olarak dünya genelindeki hava durumunu masa üstünüzden direkt olarak takip..