Weather Watcher Live

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Ev ve Hobi Uygulamaları Diğer Weather Watcher Live

Weather Watcher Live 7.2.056Üretici: Singer's Creations (Deneme Yazılımı)


Weather Watcher Live 7.2.056 Ekran Görüntüsü

Çevrim içi olarak dünya genelindeki hava durumunu masa üstünüzden direkt olarak takip edebileceğiniz güncel bir yazılım.

Masaüstü Bilgisayarları İçin Online Hava Durumu Programı


Weather Watcher Live masaüstü yada notebook bilgisayarlar için tasarlanmış online bir hava durumu bildiren programdır. Program dünya genelinde oldukça yüksek indirilme oranı ile çok popüler bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Weather Watcher Live ile dünya genelinde nerede ise 80 bin şehrin anlık yada saatlik hava durumu tahmin raporlarını anında bilgisayarınızda görebilirsiniz. program üzerinden isterseniz hava tahmin raporunu daha ayrıntılı almak istediğiniz şehrin üzerin çift tıklamanız yeterli.

Ayrıca sitemizden  ister diğer ülkeler isterseniz Türkiyede ki birçok şehrin hava tahmin raporlarını programda belirleyerek ana ekrana alabiliyorsunuz dolayısı ile tarayıcınızdan hava tahmin raporu aramanıza da gerek kalmıyor ve tek tıkla istediğiniz şehrin hava durumu önünüze geliyor, ayrıca hava durumunu görsel olarak harita üzerinden de göstermekte .

Son olarak basit ve görsel açıdan oldukça güzel tasarlanmış arayüzü ve 15 in üzerinde farklı sıcaklık birimi gösterebilen program anlık hava durumu takibi için oldukça kullanışlı ve başarılı bir program diyebiliriz.  allindir.com dan  Weather Watcher Live ve tüm dünyanın havasından haberdar olun diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Garden Planner
Garden Planner, son zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

Room Arranger
3 Boyutlu oda tasarımı yapmak artık çok kolay Room Arranger ile eşyaları oradan oraya taşımanıza..

EarthView
Hem ekran koruyucu hemde hava durumu olarak kullanabileceğiniz güncel bir çevrim içi hava durumu..