Room Arranger

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Room Arranger 8.3.1



Üretici: Jan Adamec (Deneme Yazılımı)



3 Boyutlu oda tasarımı yapmak artık çok kolay Room Arranger ile eşyaları oradan oraya taşımanıza gerek kalmadan örnek objeleri kullanarak odanızı sanal ortamda tasarlayıp istediğiniz oda tasarımını oluşturabilirsiniz.

3 Boyutlu Oda Tasarlama Programı


Room Arranger oldukça kullanışlı bir oda tasarlama programıdır. Ev hanımlarının en çok sevdiği uğraşlardan biri odalardaki eşyaların yerlerini değiştirmektir ancak bu değişiklikte gereken kaba güç beyler tarafından sağlanır ancak hiçbir bey bu eşya yer değişimini hiçbir beyin sevdiğini düşünmüyoruz :). Program yapımcı Jan Adamec bu işten çok çekmiş olacak ki Room Arranger programını yazmış.

Room Arranger çok kullanışlı bir program program sayesinde istediğiniz boyutta odalar ayarlayabilir bu oda boyutlarına uygun bir çok standart obje ile odanızı dizayn edebilirsiniz.

Program sadece ev kullanıcılarına değil iç mimarlar için de oldukça kullanışlı olabilir görsel kütüphanesinde çok çeşitli Kapılar,Pencereler ,Masalar,Sandalyeler,Dolaplar, Banyo objeleri, Koltuklar,Merdivenler sehpalar ve daha bir çok ev gereçlerini bulabilir ve istediğiniz şekilde odalar salonlar mutfaklar yada banyolar tasarlayabilirsiniz.

Kullanımı çok kolay olan Room Arranger ile yepyeni mekanlar tasarlayarak istediğinizi önce sanal ortamda hazırlayıp odanızı 3 boyutlu olarak görebilirsiniz. 3 boyutlu izleme özelliği ile odanızı sanki gerçekten de düzenlemiş gibi gerçek boyutlarına uygun olarak görebilir ve defalarca eşya değişimi yaparak değişik varyasyonlar uygulayabilirsiniz üstelik bunun için güç harcamadan sıkılmadan denemeler yapıp kararınızı en son olarak odanızda uygulayabilirsiniz.

Sonuç olarak kullanışlı ve çok yararlı işler yapabileceğiniz bu programı denemekte fayda var diyoruz ve tüm ev hanımlarına ve iç mimarlara tavsiye ediyoruz.




Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...




Alakalı Popüler
Garden Planner
Garden Planner, son zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

EarthView
Hem ekran koruyucu hemde hava durumu olarak kullanabileceğiniz güncel bir çevrim içi hava durumu..

Weather Watcher Live
Çevrim içi olarak dünya genelindeki hava durumunu masa üstünüzden direkt olarak takip..