Free WiFi Hotspot

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free WiFi Hotspot 3.6.7Üretici: free wifi hotspot (Ücretsiz)Free WiFi Hotspot ile bilgisayarınızdaki inteneti diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Kablolu İnterneti Kablosuz Yapmak İçin Ücretsiz Hotspot


Günümüzde artık kullanıcılar tek bir cihaz ile yetinmemektedir. Neredeyse tüm internet kullanıcıların bir tane internet erişimi sağlayan telefonu, bir tane tableti ve bilgisayarı bulunmaktadır. Ve en önemlisi bilgisayarda olan interneti dışarı yaymak olmaktadır. Bunun için sizlere ücretsiz olarak sunulan Free WiFi Hotspot sizle için tasarlanmış bulunmaktadır.

Bilgisayarınızda var olan interneti diğer cihazlara yaymak için yapılmış olan bu programın kullanımı için bilgisayarınızda Bluetooth veya wifi olması yeterli Free WiFi Hotspot ile bilgisayarınızdaki inteneti diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. internet için herhangi bir sınırlanma bulunmaması ise iyi yanlarından biri olmaktadır. program tarafından dışarıya verilen internet aracılığı ile tüm cihazlarınız ile internet erişimi yapmanız mümkün olmaktadır.

Ücretsiz programlar arasında yer alan bu araç oldukça kullanışlı olmaktadır. Dışarıya verdiğiniz internetin tüm ayarlarını yapmanız mümkün olmaktadır. Öncelik ile dışarıya verilen internete bir isim vermeniz mümkün olmaktadır. Bu şekilde sizin haricinde kullanacaklar da var olan interneti görebilmektedir. 

Hotspot programı ile ayrıca dışarıya verdiğiniz internete bir şifre tanımlamanız mümkün olmaktadır. Otomatik olarak tanımlanan şifre haricinde isterseniz kendiniz tarafından belirlenmiş yüksek güvenirlikli bir şifre ayarlamanız mümkün olmaktadır. Bu şekilde sadece sizin şifrenizi bilen kişiler internetinize erişmiş bulunacaktır.Programın son sürümünde var olan bazı hatalar giderilmiş bulunmaktadır. Süresiz bir şekilde ücretsiz olan programı bilgisayarınızda bulundurmanız mümkün olmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..