Lazesoft Recovery Suite Home

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Yedekleme ve Kurtarma Lazesoft Recovery Suite Home

Lazesoft Recovery Suite Home 4.2.2Üretici: Lazesoft (Ücretsiz)Lazesoft Recovery Suite Home, sisteminizin komple verilerini yedekleyebileceğiniz ayrıca ön yüklenebilir USB diskler oluşturabileceğiniz Home Sürümü ücretsiz bir disk kurtarma ve yedekleme programdır.

Sabit disk Kurtarma ve Yedekleme Programı

Lazersoft Recovery Suit Home, bilgisayar kullanıcılarının genel sorunlarından biri olan zarar gören dosyalar ve çöken disklerden kaynaklı veri kayıplarıdır.

Özellikle ev kullanıcıları için çok riskli bir durum olan veri kayıpları ve dosyaların bozulmasına ücretsiz bir çözüm getiren Lazersoft firması Lazersoft Recovery Suit Home son sürümü kullanıcılarının hizmetine sunuyor.


Windows XP ve sonrası tüm Microsoft işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan programın dosya kurtarma ve yedekleme dışında bir çok özelliği de mevcut.

- Veri Kurtarma Özelliği: Bir şekilde bozulmuş yada silinmiş olan dosyalarınızı tarayarak ve yüksek oranda düzelterek dosyalarınızı tekrar kullanabilir hale getirebileceğiniz kullanışlı bir özellik.

- Windows Kurtarma Özelliği:  Ön yüklemeli USB disk yada CD oluşturarak hali hazırda kullandığınız işletim sisteminizideki programları silmeden windowsunuzu kurtarabilirsiniz.

- Şifre Kurtarma Özelliği: Unuttuğunuz windows açılış şifrenizi birkaç tıklama ile geri getirebileceğiniz bir özellik.

- Disk imaj oluşturma Özelliği : Bilgisayarınızının disk yüzeyini tamamı ile kopyalayıp bir CD, DVD yada taşınabilir her hangi bir diske kopyalayarak yeni disk değişimlerinde kurulmuş olan özel programlarınızı rahatlıkla çalıştırabileceğiniz bir özellik.

Kurtarma yada diğer özelliklerinin kullanımı anında her hangi bir kasma yapmayan ve yüksek oranda başarılı sonuçlar alabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım. 
Dünya genelinde 1 milyonun üzerinde bir indirme oranına sahip olan programı kullanmak için yapmanız gereken programı bilgisayarınıza yada Windows uyumlu tabletlerinize indirip kurmak ve sorunlarınızı yada önlemlerinizi programın özelliklerini kullanarak kendinize bir çok yedekleme sistemi ve kurtarma özellikleri yaratabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ile sitemizde yerini almaya hak eden programı indirme listenize mutlaka almanızı önemle tavsiye ederiz.Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..