Macrium Reflect Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Macrium Reflect Free 7.1.2619 Ekran Görüntüsü

Macrium Reflect Free 7.1.2619Üretici: Macrium Software (Ücretsiz)


Macrium Reflect Free 7.1.2619 Ekran Görüntüsü

İmaj disk alma programları ile önemli verilerinizi daha az yer kaplayacak şekilde yedekleyebilirsiniz. Macrium Reflect Free versiyonu ile istediğiniz her hangi bir dosya yada dosya türlerini yedekleyebilirsiniz.

İmaj Dosyası Hazırlama Programı.


Macrium Reflect ile tüm diskinizi yada istediğiniz klasörlerin imaj dosyalarını alabilirsiniz. Program sayesinde tüm verilerinizi yada komple diskinizi yada diskinizin istediğiniz bir bölümünün imajını alabilir bu imajı ister başka bir dikte isterseniz compact disklerde yedekleyebilirsiniz.

Macrium Reflect alanında yeni bir program olmasına rağmen milyonlarca indirilme oranına sahip olan güncel ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip, programda kullanılan renkler ve ikon tasarımı özenle seçilmiş ve kafa karıştıran bir yapıda olmaması programın en büyük özelliklerinden. Yeni bir program olduğu için yeni bir tasarıma da sahip olan program bu alanda kullanıcılara yeni bir soluk getirmişe benziyor.

Macrium Reflect, NTFS, FAT16, FAT32, Ext2/3FS dosya sistemlerini destemekle beraber IDE, SATA, SCSI, USB, IEEE 1394 (FireWire) sürücüler sd,md, micro SD gibi depolama aygıtlarını da destekliyor.

Program ile belirli aralıklar ile yedekleme ve imaj disk alabiliyor olmanız bu tarz programlarda az görünen bir özellik olarak gözümüze çarpmakta. Ayrıca program yedekleme işlemini XML formatında yapabilmesi programın gerçekten de ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Macrium Reflect Free ile tek yada birden çok klasörü yada diski aynı anda yedekleme ve tek imaj alabilir, aldığınız bu imaj dosyasında da belirli dosyaları imajdan açabilir yada tamamını kullanabilirsiniz. ayrıca program ile tüm bu imaj dosyalarını 256 bitlik bir şifreleme algoritması ile şifreleyebiliyor olmanız programın bol seçeneklerinden biri.

Program sayesinde ayrıca 'pagefile.sys', 'hiberfil.sys' gibi sistem dosyalarını imajınızdan çıkararak imaj dosyanızı boş yere boyutunu arttırmadan imaj almanıza imkan vermesinin yanında disk yüzeyini tek bir yedek dosya olarak imaj alma imkanı da mevcut.

Programın özellikleri saymakla bitecek gibi değil gelişmiş ara yüzü ile alanında gerçekten de bir adım önde olan programı yedekleme işlemleriniz için alternatif programlar arasında hatta tavsiyelerimiz arasında yerini alabilmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Macrium Reflect Free:
Video İzle Macrium Reflect Free:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..