Traffic Travis

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Traffic Travis 4.2.0.6923Üretici: Affilorama Group (Ücretsiz)SEO (Search Engine Optimisation) yanı Arama motoru optimizasyonu web siteleri için çok önemli bir konu ve bu konu hakkında en ileri gelen programlardan biri denenebilir.

Web Site Yöneticileri için SEO Analiz Programı


Webmaster olanların, site idare edenlerin en büyük sıkıntılarından biri ne yapacağını bilememesidir diyebiliriz. Hangi stratejiyi izleyeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ya da yarıştığınız rakiplerin ne yaptığını bilmek; onların doğrularını ve yanlışlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Kendi yaptığınız çalışmalarda neyi doğru yapıp yapmadığınızı neleri yapmanız gerektiğini bilmeyi dilersiniz. Bu harika programla bütün bunları bir arada halledebileceğinizi söylersek muhtemelen inanmayacaksınız ama bunların hepsi gerçek! Ücretsiz bir SEO programı olan Traffic Travis'i kullanmak için indirmeniz ve sitenin adresinden kayıt olup mail adresinize gelecek lisans kodunu almanız yeterli! (yazının sonunda bahsettiğimiz linki bulabileceksiniz)

Bu programla yapabileceğiniz şeyler adeta sınırsız. Eğer bir sürü emek verip yazdığınız ya da ücretle yazdırdığınız makalelerden istediğiniz verimi alamıyorsanız anahtar kelime kullanımında hata yaptığınızı bu programla görebilirsiniz. Bu program size yapacağı analizlerle anahtar kelime tavsiyesi sunacak. Ayrıca başta bahsettiğimiz gibi google’da kıyasıya yarıştığınız rakiplerin yapıp yapamadıklarını da bu programla öğrenebiliyorsunuz. Yine, kendi yaptığınız çalışmalarla rakiplerinizin yaptığı çalışmaları kıyaslayıp onlara ne kadar yakında ya da uzakta olduğunuzu görebilirsiniz. En son olarak backlink ölçümlerini de bu programla yapıp yine rakibinizle aranızdaki farkları daha iyi tespit edebilirsiniz.

Her webmaster’ın mutlaka arşivinde bulundurması gereken bu programı indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Programı indirdikten sonra http://www.traffictravis.com/register adresinden girip kayıt olmanız ve mail adresinize gelecek lisans kodunu kullanmanız yeterli.

Siz de bu programı kullanan binlerce webmaster arasına katılmakta geç kalmayın!
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Artisteer
Web Sayfası oluşturma programı olan Artisteer ile html, joomla, wordpress, drupal, asp.

Xampp
Web master yada web tasarım işleri ile uğraşanlar için bilgisayarlarında sanal web sunucusu..

TOWeb
Ücretsiz ve güncel bir web tasarım programı.

Web Page Maker
Kolay kullanımı ve hazır sayfaları istediğiniz gibi dönüştürebilecek bir web sayfası tasarım..

Abyss Web Server X1
Ücretsiz bir web sunucusu programı olan Abyss Web Server X1 değişiklik arayanlar için denenebilir.