WAV to MP3 Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WAV to MP3 Converter 1.0Üretici: Convert Audio Free (Ücretsiz)Wav en temel ses formatlarından biridir. Bu format tabii ki yalın hali ile oldukça yüksek boyutlara sahip oluyor. Ancak WAV to MP3 Converter ile hemen hemen aynı kalitede MP3 dosyasına çevirebilirsiniz.

Wav Uzantılı Ses Dosyalarını Mp3 Formatına Çeviren Program


WAV to MP3 Converter ile kolay hızlı ve yüksek kalitede dönüştürme yapabilirsiniz.
Program sayesinde wav uzantılı ses dosyalarınızı mp3 dosyalarına yada tam tersine işlemleri kolaylıkla dönüştürebiliyorsunuz, üstelik bu versiyon tamamı ile ücretsiz bir sürüm.

Programın en çok beğendiğimiz yanı ücretsiz olması üstelik hem hızlı hemde çoklu işlemleri biranda yapabiliyor olması. Programın kolay kullanımı, kolay kurulumu ve basitleştirilmiş arayüzü yanı sıra farklı wav codeclerinide dekode ederek dönüştürme yapabilmesi.

WAV to MP3 Converter'in diğer özelliklerinden biraz daha bahsetmek gerekir ise sürükle bırak yada windows gezgini üzerinden işlem yapabilme, wav uzantılı dosyalarınızı bilgisayarınızda taratabilme en güzel özelliklerinden bir diğeri de dönüştürme esnasında geçici dosya oluşturmadan işlem yapabilmesi ve boşa dosya kirliliği yaratmaması diyebiliriz.

Program oldukça eskilerden diyebiliriz zira Windows 98 den buyana  yayımlanmış olan bütün işletim sistemlerinde tam uyumlu çalışmakta olması oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor demektir kaldı ki milyonlarca kez indirilmiş olması bunun bir diğer göstergesi diyebiliriz.

Basit ve kolay kullanımlı yapısı ile wav dosyalarınızı güvenle ve hızlı bir şekilde vede aynı zamanda çoklu olarak dönüştürebileceğiniz güzel programlardan biri olarak müzik arşivi tutkunlarına tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri olarak listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..