WinISO

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WinISO 6.4.0.5170Üretici: WinISO (Ücretsiz Deneme)


WinISO 6.4.0.5170 Ekran Görüntüsü

Elinizde bulunan bir çok veriyi iso formatında saklamak için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir iso hazırlama programıdır. Hazırladığınız iso dosyalarını bilgisayarınızda saklayabileceğiniz gibi direkt olarak CD veya DVD lere de yazabilirsiniz

Iso İmaj Programı


WinISO adında anlaşıldığı gibi bir iso formatın da imaj hazırlama programıdır. Program klasik iso programlarının tüm özelliklerine sahip iso ,bin, CD, DVD, BD  formatlarını destekliyor ayrıca bir kaç hareketle bootable disk oluşturma gibi özelliklere sahiptir.

WinISO çok kullanılan  iso hazırlama programının en dikkat çeken özelliklerinden ikisi 300 mb nin üzerindeki veri yi 1 dakikadan daha az bir sürede yazabiliyor ayrıca çoklu iso, dvd,cd, bin, imajlarınızı Blue Ray disklerinize kategorilenmiş olarak yazma imkanı da mevcut .  Program windows 8 dahil olmak üzere 2003 sonrası çıkan bütün windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor olması kullanıcı kitlesini oldukça genişletmiş oluyor.

WinISO kurulum sonrası otomatik olarak sanal DVD/CD  sürücü oluşturuyor ve bu özelliği sayesinde daha önceden hazırladığınız yada kaydettiğiniz ISO veya BIN uzantılı arşiv dosyalarınızı bu sanal sürücüye göstererek bir açmanıza imkan sağlıyor. Bütün bu özellikleri yanı sıra program en bilinen ISO okuyucu ve yazıcı program olarak dünya çapında yüksek bir kullanım oranına sahip olması dikkatimizi çeken bir diğer özelliği oluyor.


Küçük kullanımı kolay güncel arayüzü ve çok hızlı yazma özelliği ile kullanılmaya değer bir program olarak listemizde yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.