Wise PC 1stAid

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise PC 1stAid 1.48.67Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise PC 1stAid 1.48.67 Ekran Görüntüsü

Sorunsuz çalışan bir bilgisayar mı istiyorsunuz ? işte size bunu sağlayabileceğini idda eden Wise PC 1stAid denemeye değer güncel bir yazılım.

Sistem Hatalarını Giderme Programı


Wise PC 1stAid, programı Windows işletim sistemlerinde çalışan ve bu sistemlerdeki ufak çaplı hataları otomatik olarak çözen bir programdır. program bilgisayarınızdaki hemen hemen tüm hataları otomatik olarak düzeltebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Programın yaptığı işlemler bilgisayarınızın hızlanmasında da etkili olmaktadır. İşletim sisteminizde arka planda gereksiz yere  RAM harcayan programları kapatır, bilgisayarınızın hızlı açılması için gereken ayarları yapar, çalışmayan internet bağlantılarını düzeltir ve internet tarayıcınızın daha hızlı açılması için önbelleğe alınmış dosyaları siler.

Wise PC’nin en iyi ücretsiz uygulamalarından biri olan Program tamamen ücretsizdir ve deneme sürümü değildir. Yani indirip kısa bir süre sonra kullandıktan sonra programla vedalaşmak zorunda kalmayacağınız bir programdır.

Program tüm bu işlemlerinizi yaparak sisteminizi optimize etmeye çalışır, Optimize edilmiş bir sistem daha stabil çalışabilir ve işlerinizi daha kolay görmenizi sağlar özellikle ofis çalışanlarının en sık karşılaştıkları sorun olan zaman içerisinde bilgisayarlarının yavaşlaması şikayetini büyük oranda azaltabileceğini düşünüyoruz.

Wise PC 1stAid programını hemen indirerek sisteminizi daha hızlı ve stabil hale getirebilirsiniz, sistem performansı meraklılarına tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..