Auslogics Duplicate File Finder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Sistem Bakım Araçları Auslogics Duplicate File Finder

Auslogics Duplicate File Finder 5.2.0.0Üretici: Auslogics (Ücretsiz)Bilgisayarınızda aynı dosyalardan bir den fazla olduğunu mu düşünüyorsunuz? Auslogics Duplicate File Finder ile tüm benzer dosyaları bulabilir ve dosya yapınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Benzer Dosya Bulma Programı


Auslogics Duplicate File Finder ile bilgisayarınızdaki aynı dosyalarınızı bulup düzenleme programıdır. Programın yazılma amacı bilgisayar kullancılarının gerçekten de ihtiyacı olan, farkında olamadan yada unutarak aynı isimde yada aynı boyutta hatta birebir aynı olarak kaydettiğimiz dosyaları bulup silmenize yada yeniden düzenlemenize yardımcı olması için tasarlanmıştır, üstelik programın  Türkçe dil seçeneği olması programın güzelliğini bir kat daha arttırıyor.

Bu tip programlar ile dosya düzenlemelerinin yanında bütçenize de katkısı olduğunu söyleyebiliriz. Program sayesinde her türlü resim dosya formatı, mp3,ogg gibi ses dosyası formatı, her türlü video formatı veya doküman dosyalarını tarayarak aynı içerik ve aynı boyutta olan dosyaları bulup önünüze getiriyor. Düzenlemenizin ardından hem diskinizde ki boş alanı arttıracaksınız hemde gereksiz yere disk kapasitem yetmiyor artık yeni bir disk alayım demeyeceksiniz.

Diskten arttırdığınız para ile kendinize ekran kartı yada Ram veya LCD  gibi diğer ihtiyaçlarınızı alabileceksiniz. Kullanımı gerçekten de oldukça basit ile program olan Auslogics duplicate File Finder basit arayüzü ile sisteminizde olması gerektiğini düşündüğümüz bir program olarak tavsiye  ediyoruz.

3.5.3 versiyonu ile birlikte gelen yeilikler dha stabil çalışma, birtakım ufak hatalar giderilmiş ayrıca Windows 8.1 sürümü ile de uyumlu çalışır hale getirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..