Beyluxe Messenger

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Beyluxe Messenger 0.5.2.4Üretici: Beyluxe Communication (Ücretsiz)Ses, video ve fotoğraf paylaşımının yapılabildiği Beyluxe Messenger programında aynı anda farklı kullanıcılarla birlikte çalışma imkanı da mümkün.

Çevrim İçi Anlık Mesajlaşma Programı


Beyluxe Messenger, internet tabanlı bir sesli ve görüntülü görüşme programıdır. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki seçeneği bulunan  program metin mesajlaşmasını bir adım öne taşıyan program, taşıdığı özellikler itibarıyla özellikle şirketler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ses, video ve fotoğraf paylaşımının yapılabildiği Beyluxe Messenger programında aynı anda farklı kullanıcılarla birlikte çalışma imkanı da mümkün.

Dünyanın en iyi ücretsiz sohbet programları arasında yer alan Beyluxe Messenger ile sesli görüşmeler yüksek kalitede gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda özel sohbet odaları ve yöneticili açık sohbet odaları üzerinden toplu görüşmeler yapılabilmektedir. Kişiselleştirilebilir kullanıcı arayüzleri de bulunan ücretsiz sohbet programında isteyen kullanıcılara genel sohbet odası oluşturma ve ayarlarını yapabilme imkanı da sunuluyor.Daha güvenilir bir sohbet için gizlilik seçeneklerinin de olduğu programda daha etkili bir sohbet imkanı sağlayan duygu simgeleri de bulunuyor. Üstelik internet kapalıyken alınan mesajlardan da çevrimdışı raporlama sayesinde haberdar olmak mümkün.

Geniş mesaj arşivi sayesinde hiçbir mesajı silmek zorunda kalmayacağınız Beyluxe Messenger programı, 20'ye yakın farklı tema ile de kullanılabilmektedir. Programın şimdilik Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak kullanım kolaylığı sayesinde ve kullanılan ikonlardan dolayı lisan eksikliği yaşayacağınızı düşünmemekteyiz. Ayrıca program windows işletim sistemlerinin nerede ise hemen hemen hepsini desteklemesi programın ayrı bir tercih nedeni olabilir.  Sesli ve yazılı çevrim içi konuşma programlarına alternatif program arayanlar için tavsiye edeceğimiz kolay bir program olarak sayfamıza ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Beyluxe Messenger:
Video İzle Beyluxe Messenger:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..