Driver Genius

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Driver Genius 15.0.0.1049Üretici: DriverSoft (Ücretsiz)


Driver Genius 15.0.0.1049 Ekran Görüntüsü

Hemen indirip anında windows sürücülerinizi kontrol edebileceğiniz güncel bir windows sürücü bulma programıdır.

Donanım Sürücülerini Bulma Ve Yedekleme Yazılımı


Driver Genius çok kullanışlı ve birçok extra özelliği sahip donanım sürücüsü bulma ve Türkçe Dil desteği olan bir programdır.

Windows tabanlı işletim sistemlerinde donanım sürücüleri önemli bir yer kaplar, bir bilgisayarın donanımlarının sürücüleri doğru olmaması hem bilgisayarın olduğundan yavaş hemde doğru kullanılmaması anlamına gelir.

Donanımı eksik yada yanlış kurulmaları önlemek için bu işi otomatik olarak yapacak bir çok program yazılmıştır . İşte bu programların en etkililerinden biride Driver Genius dur .Program oldukça kullanışlı hızlı ve net sonuçları ile dikkatimizi çekmektedir.

Gerçi Windows işletim sistemlerinin kendi Sürücü kütüphanesi vardır ancak bu kütüphane tabii ki tüm sürücüleri barındırması imkansızdır ancak ilk kurulumda birçok sürücüyü yineden otomatik kurmaktadır. Fakat buradaki sıkıntı sürücüler ya eski versiyon oluyor yada donanımın tüm özelliklerini veya extra programlarını kuramamaktadır.

Dolayısı ile tüm sürücüleri güncel tutmak bir işletim sisteminin hem hızını hemde stabil çalışmasını sağlamaktadır. işte tam bu noktada Driver Genius otomatik sürücü bulma programı devreye girerek sisteminizi stabil hale getirebilir.

Programın genel özelliklerinden biraz bahsetmek gerekir ise :

- Sürücü takip sistemi Özelliği : Program donanımlarınızın sürücülerini sizin için takip eder ve güncelleme var ise gerekli değişiklikleri otomatik olaraka yapabilir.
- Sürücü kaldıram Özelliği : Program sisteminiz içerisinde ki yanlış kurulmuş yada daha eski versiyonlarını sizin yönetiminizde kaldırır ve sizde istediğiniz sürücü ile güncellemeleriniz yapabilirsiniz.
- Sürücü yedekleme ve Geri yükleme Özelliği: Bu özellik sayesinde sürücülerinizi yedekleyebilir yeni windows kurulumunuz sonrası tek tık ile yedeklediğiniz tüm sürücüleri otomatik olarak yükleyebilirsiniz.
- Anlık Güncelleme Özelliği : Anlık güncelleme denetimi özelliği ile program sürücülerinizi belirli aralıklar ile kontrol eder ve yeni güncellemeler var ise otomatik olarak kurar.

Tüm bu yeni ve üstün özellikleri ile çok güzel ve kullanılması gereken önemli programlardan biri olarak sisteminizde mutlaka bulunması gereken bir program olduğunu düşünüyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Windows 10 desteği getirilmiş, Bazı ufak hatalar düzeltildi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

DriverScanner 2016
Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini..

Driver Booster
Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

3DP Chip
Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması..

3DP Net  Ekran Görüntüsü 3DP Net
Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz..