Free 3GP Video Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free 3GP Video Converter 5.0.73.119Üretici: DVDVideoSoft (Ücretsiz Paylaşım)


Free 3GP Video Converter 5.0.73.119 Ekran Görüntüsü

Eliniz de ki videolar dan kesip ekleyerek klipler hazırlayabileceğiniz kullanımı kolay çok format destekli bir video programı.

Cep Telefonu İçin Video Hazırlama Programı


Free 3GP Video Converteri ile cep telefonunuz ile çektiğiniz 3GP video formatında ki videoları başka video formatlarına dönüştürmenize imkan verir. Ücretsiz olarak kullanılabilen program ile videoları MP4, AVI, gibi bilinen media player gibi her programın rahatlıkla çalıştırabildiği video formatlarına rahatça dönüştürebilirsiniz. Piyasada oldukça popüler olan bu program ile mobil cihazlarınızdaki medya dosyalarınızın formatlarını cep telefonlarınız yada 3gp destekleyen cihazlarınızda oynatabilmeniz için 3GP video formatına dönüştüren ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

3GP Video Converter ile çevirdiğiniz videoları kırparak, birleştirebilir, alt yazı ve seçtiğiniz filigran resimleri kolayca videonuza ekleyebilirsinz. Bir çok kişi tarafından kullanılıp sevilen ve bir çok video dosya türlerini destekleyen yazılım ile bu videoları 3GP ve MP4 formatlarına rahatça çevirebilirsiniz. Eğer birden fazla video dosyanız var ise programı kullanarak seçtiğiniz kadar video dönüştürebilirsiniz. Ayrıca videoların görüntü kalitelerinde basit ayarlar yapabilirsiniz. Ön izleme fonksiyonu ile dönüştürdüğünüz videoları dönüştürmeden önce nasıl olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Video dönüştürme öncesinde ve sonrasında dosya boyutunu görüntüleme imkanına da sahipsiniz.

Tüm video formatlarını programın size sunduğu bir çok formatlara dönüştürebilirsiniz.
Kullanıcının istediğine göre videolardaki ses dosyalarını mp3 formatında ayrıştırabilirsiniz ki bu oldukça güzel bir özellik olarak karşımıza çıkmış özellikle sevdiğiniz filmlerin müziklerini videodan ayırarak kendi film müzik arşivinizi oluşturabilirsiniz.

.avi, .ivf, .div, .divx, .ogv, .mpg, .mpeg, .mpe, .mp4, .m4v, .wmv, .asf, .mov, .qt, .ts, .mts, .m2t, .m2ts, .mod, .tod, .3gp2, .3gpp, .3gp, .3g2, .dvr-ms, .vro, .flv, .amv, .rm, .rmm, .rv, .rmvb, .mkv.

Programın desteklediği formatlar yukarıda listelenmiştir.

Genel özellikleri ile ve kolay kullanımı ile oldukça başarılı bulduğumuz bu programı en çok kullanılan programlarınızın arasına gönül rahatlığı ile alabilirsiniz üstelik programın Türkçe dil desteği olması programın ayrı bir güzelliği diyor ve bizde listemizde yerini almasını sağlıyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..