Bandicam Screen Recorder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Bandicam Screen Recorder 4.0.1.1339Üretici: Bandisoft (Deneme Yazılımı)


Bandicam Screen Recorder 4.0.1.1339 Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü yakalayıp size istediğiniz bir video dosyası oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Özellikle Ekranınızdaki Oyun Görüntülerini Kaydeden program


Bandicam Screen Recorder, ekran görüntüsü kaydetmek için tasarlanmış mükemmel bir programdır.Oyun meraklılarının en çok istediği özelliklere sahip olan bir program olan Bandicam 24 saate kadar ekran görüntüsü kaydetme özelliğine sahip bir programdır.

DirectX ve OpenGL 3D görüntü modları ile uyumlu çalışabilen program sayesinde tek tık ile anında ekranınızdaki görüntüleri video ya dönüştürebilen program sayesinde çok ufak çözünürlüklerde videolar kaydedebileceğiniz gibi 2560x1600 çözünürlük de videolar da kayıt edebilirsiniz.

Bandicam Screen Recorder ile sadece oyun videoları değil ekranınızdaki tüm görüntüleri kaydedebilirsiniz çeşitli sunum veya ders videoları hazırlayabilirsiniz.

Programın desteklediği fotoğraf olarak görüntü yakalama formatı(BMP, PNG, JPG) video larak görüntü kaydetme formatı olarak MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM oyunları kaydetme formatı ise DirectX/OpenGL kaydı (*.avi) Dikdörtgen ekran kaydı (*.avi) dir.

Program kayıtlarınızı en ince ayrıntılarına kadar kaydetmenizi sağlamaktadır aynı zamanda dış kaynaklardan da ses alması kayıtlı oyunlarınıza anlatım katmanızı sağlamaktadır.

Kolay kullanımı, çeşitli kayıt seçenekleri ve de 24 saate varan kayıt yapabilme özelliği ile ekran görüntüsü kaydetmek isteyenler için çok kullanışlı bir program kesinlikle denemeye değer diyoruz.

Tabii ki her program için bahsettiğimiz Windows 2000 ve sonrası için tam olarak geçerli olduğunu söylemeden geçmeyelim. Şimdilik programın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Not: Programı kullanabilmek için bilgisayarınızda minimum DirectX son sürüm indir veya daha üstü yüklü olması gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Smart Cutter
Bir çok video formatını değiştiren ücretsiz bir video edit yanı kesme, kırpma, ekleme gibi birçok..