GetGo Download Manager

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

GetGo Download Manager 5.3.0.2712Üretici: GetGo Software (Ücretsiz)Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz dosya indirme programlarından biri.

Ücretsiz Download Programı


GetGo Download Manager programı ücretsiz dosya indirme programıdır. GetGo Download Manager sayesinde sadece dosya indirmek yerine Myspace, MetaCafe, DailyMotion, Vimeo ve diğer tüm video sitelerinden flv ve mp4 uzantılı videoları indirmenize olanak sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı olan GetGo Download Manager yazılımı hızlı ve sürekli güncellenir olması kullanıcıların en çok hoşuna giden özelliklerindendir. GetGo Download Manager ile istediğiniz zaman indirmekte olduğunuz dosyayı durdurup başlata bilir siniz. Yazılım ayrıca indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak klasörlere ayırarak belirli bir düzen oluşturacaktır.

GetGo Download Manager yazılımı Firefox ve İnternet Explorer tarayıcıları ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Programın gelişmiş ayarlarını biraz kurcalayarak kendinize uygun gerekli ayarları yapmalısınız, daha sonradan indirme işlemlerini otomatik veya el ile hızlıca yapabilirsiniz. GetGo Download Manager sayesinde video sitelerinden MP4 veya FLV uzantılı video indirmek çok basit. Mouse ile izlemekte olduğunuz videonun üzerine gelip "Download This Video"  yazısına tıklayarak videonun hızlıca inmesini sağlayabilirsiniz. İndirdiğiniz videoyu GOM veya VLC programları ile çalıştırıp izleyebilirsiniz.

Özel dosya indirme ayarları ile internetten dosya veya video indirme hızınız %300 artacaktır. Özel ayarları yapıldığı takdirde indirme hızınızın artığını fark edeceksiniz. Çünkü program dosya boyutuna göre indirme işlemi yapmakla beraber hızın artması için gerekli özelliklere sahiptir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..