HitmanPro 3

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

HitmanPro 3 3.7.14.276Üretici: SurfRight (Deneme Yazılımı)Sürekli güncellenen ve en çok kullanılan Windows işletim sistemleri ile uyumlu bir Anti-Virüs Programı denemeye değer.

Yeni ve Etkili Bir Antivirüs Programı


HitmanPro 3 anti-Virüs programları yarışına yeni katılmış ve hızlıca üst sıralara doğru yükselen etkin bir program olarak karşımıza çıkmıştır. Program çok yönlü bir virüs koruma yazılımıdır , bilgisayarınızı hem virüs hemde spy, worm, truva atı gibi kötü amaçlı yazılımların yanında rootkit özelliği sayesinde root dosya sisteminize bulaşan küçük zararlı yazılımlara karşıda koruma sağlar.


Son zamanlarda popüler olan tek programda çoklu koruma özelliği HitmanPro 3 da da mevcut olması programın hızlıca yükselmesine ön ayak olmuştur. Programın henüz bulut özelliği yok fakat haftanın nerede ise 7 gününde güncellenerek veri tabanını güncel tutar ve bu işlem otomatik olarak yapılır.

HitmanPro 3'in en güzel özelliklerinden biri ise bilgisayarınızın donanımını minimumda kullanarak hissedilmeyecek kadar küçük yer ve düşük RAM işgali ile size hiçbir rahatsılık vermez.

Son olarak programın diğer tüm virüs programlarında olduğu gibi usb veya benzeri harici depolama aygıtlarını sisteme dahil etmeden önce tarar ve virüs bulaşmış yada kendisi direkt virüs olan dosyaları bulur ve siler. Sessiz ve hissedilmeyen çalışma şekli , kullanıcı dostu arayüzü, Türkçe desteği ve etkili taramaları ile denemeye değer alternatif bir virüs koruma programı olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

Ekran görüntüsü yok AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.