Kingo Android Root

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Kingo Android Root 1.5.1.2996Üretici: KingoApp (Ücretsiz)


Kingo Android Root 1.5.1.2996 Ekran Görüntüsü

Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek isteyenlere Kingo Android Root tavsiye edebileceğimiz bir yazılım.

Android Cihazlarınıza root Atma Programı


Kingo ROOT, android işletim sistemine sahip cihazlarınızı Root konumuna almanızı tek tık ile sağlayan program. Akıllı telefon sektörü gün geçtikçe agresifleşmeye başladı, Günümüzde başı çeken işletim sistemleri iOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemleridir. Her ne kadar bu 3 işletim sistemi dünyada lider konumda olsalar da bunlardan en çok kullanılan işletim sistemi Android işletim sistemidir. Bunun sebebi ise açık kaynaklı olması ve bir çok mobil cihaz ve akıllı telefon üreticisinin Android işletim sistemini kullanmasıdır diyebiliriz.

Android işletim sistemini kullanan üreticilerden bazıları ise Samsung, Motorola, HTC, Sony, Google, LG, Huwei, Toshiba gibi büyük üreticilerin yanında adını duymadığımız birçok küçük ve orta ölçekli üretici de Android işletim sistemlerini cihazlarında kullanmaktadır. Android işletim sistemine sahip cihazlar her ne kadar açık kaynaklı olsa da temel anlamda işletim sisteminin müdahale kısmı normal kullanıcılar için kapalıdır.

Ancak daha profesyonel kullanıcılar ve geliştiriciler için Root adını verdiğimiz işlemi yaparak işletim sistemine tam yetki ile müdahale edebilirsiniz. Ancak bu işlemi yapabilmek için özel programlara ihtiyaç vardır işte bu programların en yenisi ve kullanımı kolay olanı Kingo ROOT dur. Programı kullanmak oldukça kolay yapmanız gereken cihazınızın USB kablosunu Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayara takıp Kingo Root programını kurmanız gerektedir. Daha sonra cihazınızı USB kablosuna bağlamak ve tabi telefonunuzun geliştirici ayarları altında bulunan USB hata ayıklama modunu aktif hale getirdikten sonra program cihazınızı otomatik olarak tanıyacaktır.

Bu adımdan sonra yapmanız gereken programa cihazınızın işletim Android işletim sistemi sürümünü göstermeniz ve ardından root tuşuna basmanız yeterli. Kalan işlemleri program otomatik olarak işleyerek cihazınızı tek tık ile Root etmiş oluyorsunuz. Ayrıca programın bir diğer özelliği ise Rootlanmış cihazları da aynı işlemin tersini yaparak tek tıklama ile rootlanmış bir telefonun da root modunu deaktif ederbilirsiniz. Geliştirici moda geçiş için kullanabileceğiniz Kingo ROOT programı kullanımı oldukça kolay olan program da kafa karıştırıcı adımların çıkarılmış olması programın kullanım kolaylığını üst seviyelere taşımış ve root yapabilmek için çok fazla tecrübeli olmanıza gereksinimini de ortadan kaldırmış oluyor. Kingo ROOT programı hangi telefon yada akıllı cihazlarının desteklediğini görmek için üretici firmanın sayfasını ziyaret ederek programı kullanmadan önce cihazınızın desteklenip desteklenmediğini kontrol etmenizde fayda var .

Program milyonlarca kez test edilmiş olsa da cihazınızı brig moduna düşürürseniz cihazınız kullanılmaz hale gelebilir bu yüzden programı kullanmadan önce mutlaka destek kontrolünü yapmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Programın Türkçe dil desteği şimdilik bulunmamaktadır ama kullanım kolaylığı sayesinde bu ihtiyaç da ortadan kalkmaktadır. Ayrıca program Windows XP ve sonrasında yayımlanmış olan bütün Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır diyor ve Root konusuna ilgi duyuyorsanız Kingo ROOT programını denemenizde fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Throttle
İnternet hızınızın yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz.