Throttle

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Throttle 8.1.11.2016Üretici: PGWARE (Deneme Yazılımı)


Throttle 8.1.11.2016 Ekran Görüntüsü

İnternet hızınızın yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz. Throttle derdinize çözüm olabilir kurulum ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bağlantınız otomatik olarak hızlanacaktır.

İnternet Hızı Arttırıcı program


Throttle, internet hızınızı arttıran güncel bir programdır. DSL modem, kablo modem, 56k modem, 33.6k , 28.8k hatta 14.4k modeminizi dahi optimize ederek internet hızınızı arttırmaya yardımcı olabilecek üst düzey bir programdır.

Benzeri programlar internet hızlarını çok fazla etkileyemezler çünkü hızınızın artması öncelikle sunucu merkezlerinin kalitesine ve hattınızın kaliteli olarak döşenmesinden geçmektedir. Ancak yinede bu tip programlar modemlerinizi optimize ederek azda olsa fayda sağlama ihtimalleri de yok diyemeyiz.

Küçük ama etkili bir yazılım olan Thorttle nin adına aldanmayın aslında kaplumbağa hızını arttıran anlamında ters bir ifade kullanılarak tasarlanmış program sayesinde yavaş olduğunu düşündüğünüz internet hızınızı bir anda zıplatma yeteneğine sahip program sayesinde dosya indirme süreleriniz kısaltabilecek ve başka işlere yönelebileceksiniz.

Throttle indirme işleminden sonra kurulumu gerçekleştirin göreceksiniz ki programın bu versiyonunda daha gelişkin ve kullanıcı dostu bir arayüzüne sahip ayrıca yeni internet hız ayar modülü yanında otomatik güncelleme özelliği de getirilmiş.

Program kullanışlı ve hayat kurtaracak nitelikte kesinlikle tavsiye ederiz.

Son sürümdeki yenilikler: Güncelleme ara yüzü değiştirilmiş, Türkçe dil desteği , ayrıca Windows 8.1 ve 64 bit desteği getirilmiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..