McAfee Labs Stinger

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

McAfee Labs Stinger 12.1.0.1616Üretici: McAfee (Ücretsiz)


McAfee Labs Stinger 12.1.0.1616 Ekran Görüntüsü

Tamamen ücretsiz bir antivirüs programı intel firmasının tavsiye ettiği bir yazılım olarak karşınızda.

Güncel ve Ufak Boyutlu Bir Anti-Virüs Programı.


McAfee Labs Stinger , eski adıyla McAfee Avert Stinger, piyasadaki kötü amaçlı yazılımları engellemek içim mcafee tarafından geliştirilmiş bir antivirüs yazılımıdır. Ve şu anda piyasada 11. Sürümü bulunmaktadır.

McAfee’nin antivirüs programı alanında yaptığı çalışmaların kalitesi, bu programa yansımıştır. Program, dünya çapında en çok tanınan ve insanları kandırmak için geliştirilmiş yararlı gibi görülen fake virüsleri hedef almaktadır. McAfee’nin yapmış olduğu açıklamaya bakacak olursak; yazılım aslında çok gelişmiş bir program değil. Sadece McAfee’nin kendi özel olarak oluşturduğu listedeki tüm virüsleri bulmaya yaramaktadır.

Program tam teşekküllü bir antivirüs programı olmasada, haftalık olarak güncellendiği için güncel virüsleri kolaylıkla bulabilir.

McAfee Labs Stinger son sürümü indirip bilgisayara kurulduğunda bilgisayar sürekli olarak koruma altında olmaz. Bu program, kendi alanında uzman diğer programlar gibi sadece program çalıştığında veri tabanındaki bilgilere göre bilgisayarda virüs olup olmadığını araştırır ve bulduğu zaman bilgisayardan siler. Yani aktif bir program değildir.
Bir virüs bulunduğunda virüse ait diğer bilgiler ilgili ekranlar yardımıyla görebilirsiniz. Virüsü silip silmeyeceğiniz size kalmıştır. Bunun dışında programa bakıldığında Windows ME, Xp, Vista ve Win 7 gibi güncel ve en eski işletim sistemlerinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu da programın stabil olduğunu gösteriyor.

Çok küçük bir boyuta sahip olan program sayesinde bilgisayarınızı tamamen veya istediğiniz alanları taratabilirsiniz. İkinci olarak program, kendi alanında ünlü olan ComboFix gibi çalışmaktadır. Ancak daha iyi olmasını ise arka planda kolaylıkla çalışmasından almaktadır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.