Movavi Video Suite

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Movavi Video Suite 15.4.0Üretici: Movavi (Ücretsiz Deneme)Movavi Video Suite profesyonel yazılımı; kullanışlı, sade, basit, eğlenceli arayüzü ve birçok özelliği sayesinde ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.

Movavi video Suite Video Düzenleme Programı


Video düzenleme programların başında gelen Movavi Video Suite programı istediğiniz videoyu kaliteli ve hızlı bir şekilde düzenlemenize imkan vermektedir. Video düzenleme programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Birçok ek özelliği kurulum esnasında ücretsiz elde edebilirsiniz. Windows'un kendisine has video editör programı "Movie Maker" olmasına karşın istenilen performansı yerine getireremesinden dolayı ek programlara ihtiyaç duyulabiliyor. Movavi Video Suite profesyonel yazılımı; kullanışlı, sade, basit, eğlenceli arayüzü ve birçok özelliği sayesinde ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.

Movavi Video Suite programı ile videolarınızın belli bir kısmını, bitiş ya da başlangıç kısımlarını keserek götünlenmemesini sağlayabilirsiniz. Tam tersi olarak birleştirme özelliğiylede birden fazla videoları birleştirebilir ve aynı anda düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde videoları ayırma özelliği sayesinde birbirinden ayırabilir bağımsız oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

Movavi Video Suite programı indirdikten sonra videolarınızın kırpmasınıda sağlar. Bu sayede video alanındaki istenmeyen bölgelerden kurtabilirsiniz ve yeniden ölçeklendirebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra ücretsiz eklentileri sayesinde WEBCAM ya da çeşitli kameralar ile video çekebilir ve düzenleyebilirsiniz. Sadece ses kaydı yapmak istediğinizde mikrofon seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Movavi Video Suite programı 3D ya da 2D çevirimlerinizi yapar ayrıca 200 den fazla formatı desteklemektedir. Videolar arası geçiş efektleri, bulanıklaştırma, mozaik verme gibi muhteşem özelliklere de sahiptir. Çeşitli seçenekleri sayesinde istediğiniz HD kalitede videolar yaratabilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulundurduğu convert sistemi ile başka bir programa ihtiyacınız kalmayacaktır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..