Nero 2016 MediaHome

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Nero 2016 MediaHome 21.09.2015Üretici: Nero (Ücretsiz)Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir firmanın güncel bir medya programı.

Tüm Medya Dosyalarını Tek Başına Düzenleyebilen Program


Nero MediaHome, çok yönlü ve çok amaçlı kullanılabilen bir medya yönetme ve düzenleme programıdır.

Program sayesinde artık Müzik,video veya resim gibi medya dosyalarınızın tamamını yeniden düzenleyebilir format değişikliği yapabilir veya tüm bu dosyalarınızdan bir slayt show yapabilirsiniz hatta dosya boyutlarını değiştirerek diskinizdeki boş alanı daha da genişletebilirsiniz.

Günümüzde dijital dosyaların çokluğu kullandığımız akıllı cep telefonları sayesinde bilgisayarlarımızda günden güne aşırı derecede yer kaplayan bir medya dosyası yığını haline geliyor.

Peki Nero MediaHome bu konuda bize nasıl yardımcı olacak öncelikle programın en güzel özelliklerinden bir tanesi slideshow hazırlayabiliyor fotoğraflarınızdan vede müzik dosyalarınız dan kendinize çok güzel slayt showlar hazırlayabiliyorsunuz.
Ayrıca video,resim veya müzik dosyalarınızı programın ara yüzü kolaylığı sayesinde çok basit bir şekilde arşivleyebiliyorsunuz.

Nero MediaHome senkronizasyon özelliği sayesinde iste mobil aygıtınızı pc ile ister pc nizi mobil aygıtınız ile rahatlıkla ve tek tık ile senkronize edebiliyorsunuz.

Yüz tanıma özelliği ve Blu-ray Film veya hd ,hd dvd izleyebileceğiniz program tabii ki Nero nun olmazsa olmazlarından biri olan CD veya DVD yazdırma özelliği sayesinde hazırladığınız arşiv ve slideshow larınızı bu vesile ile direkt olarak yazdır a biliyorsunuz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

CherryPlayer
Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer..

RadioSure
İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

DJ Mix Pro
Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

MediaMonkey Standard
MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

TagScanner
Program sayesinde elinizde bulunan tüm müzik dosyalarını etiketleyebilir ve aramak istediğiniz..