Registry Booster 2014

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Registry Booster 2014 6.1.2.1Üretici: Uniblue (Ücretsiz)Hızlı ve kolay bir sistem bakım aracı olan Regstry Booster ile kayıt defterinizin bakımlarını yaparak daha hızlı bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Kayıt Defteri Temizleme Programı


Registry Booster 2014 güncel ve çok kullanışlı bir kayıt defteri programlarından biridir. Bilgisayar ve yazılım teknolojisi gelişimini hızla sürdürürken önü alınamaz şekilde sürerken bilgisayarlarımızda kullandığımız programların sayısı da aynı hızda artmakta. Özellikle kişisel bilgisayarlarımızda deneme amaçlı yada kalıcı anlamda kullandığımız bir çok program yüklüdür. Peki bilgisayarımızda bu kadar program yükleyip silmek ne gibi sorunlar oluşturur?

Dünya çapında bilgisayarlarda kullanılan en yaygın işletim sistemi Windows işletim sistemleridir bu kadar yaygın işletim sistemi olduğu için tüm yazılım firmaları programlarını öncelikle windows sürümlerini çıkarıyorlar. Hal böyle olunca bizde bilgisayarlarımıza çeşitli programlar yükleriz beğenmediklerimizi sileriz yada yükleriz ama çok az kullanırız.

Bilgisayarımıza her program kurulumu yaptığımız da işletim sistemi kayıt defterinde de çeşitli dosyalar yükleriz bu işlem ilk bakışta zararsız gibi görünse de zamanla bu dosyalar programları silsek de bir çoğu kayıt defterinden silinmez. İşte bu durum sonrası bilgisayarımız bir çok işlemde yada her açılış da kayıt defterine gider ve bu dosyaları derler.

Bu işlem zamanla çoğalır ve bilgisayarımız gereksiz yere yavaşlar ve performans kaybına neden olur bizde bilgisayarımız neden yavaşlıyor diye düşünürüz yada gereksiz yere bilgisayarımızın işletim sistemini yeniden kurar yada komple format atma gereği duyarız. Aslında bu tip bir sorun için işletim sistemini yeniden kurmaya yada format atmaya gerek yoktur Registry Booster 2014 gibi programlar registry yani işletim sistemi kayıt defterini tarar gereksiz dosyaları siler veya gerekli dosyaları bulur ve bilgisayarınızın daha performanslı çalışması için optimize eder. Program ayrıca bozuk uygulamaları, silinmiş programların kısayollarını, kırık linkleri yada bozulmuş sistem anahtar dosyalarını da düzelterek sisteminizi maksimum hıza çıkartarak bilgisayar performansı arttırır.

Oldukça başarılı olan Registry Booster 2014 güncel arayüzü gelişmiş sistem araçları ile bilgisayarınızı hızlandırmaya aday bir program hatta program üreticisi olan Uniblue Systems programından o kadar emin ki memnun kalmazsanız paranızı 30 ila 60 gün içerisinde geri iade etmeyi garanti ediyor .

Diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..