TeamSpeak Client

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TeamSpeak Client 3.0.19.4Üretici: TeamSpeak (Ücretsiz)Aynı anda birden fazla kişi ile sesli sohbet edebileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım

Gurup Sesli Sohbet Programı

TeamSpeak 3, Toplu şekilde birden fazla kişi ile sesli olarak sohbet edebileceğiniz güncel bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz.

Program son zamanlarda oldukça popüler olan çevrim içi (online) oyunlarda guruplar arasında sesli olarak kullanılmaya başlanan bir program olarak internet dünyasında etkili bir yazılım olma adayı.

Oldukça yüksek kalite de net ses alabileceğiniz bir yazılım haline gelen program TeamSpeak Classic ve TeamSpeak 2 versiyonlarını tamamı ile farklı bir kodlama dilinde (C++) yeniden tasarlanarak önceki versiyonlarına kıyasla daha kullanışlı ve stabil bir hale dönüşmüş diyebiliriz. Program ayrıca bu yenilenme sayesinde üstelik daha da güvenli bir hal almış. Sektöründe en iyilerinden biri olan sesli ve ayrıca görüntülü program olan Skype ile nerede ise boy ölçüşebilecek duruma geldiğini söylesek çok da yanılmış sayılmayız.

TeamSpeak 3 bu sürümünde klasik ses iletişim teknolojisinden farklı olarak 3 boyutlu ses teknolojisi, parazit önleyici ve yankı filtreleme teknolojilerini de kullanmaktan geri kalmayarak çok daha net bir ses kalitesi sunmuş. Programın bir diğer özelliği ise güvenli şekilde kişiden kişiye dosya transferi yapabilmesi. Ancak bu özelliğin bizce tek sorunu dosyaların programın kendi sunucularında saklanması diyebiliriz. Program güvenli olabilir ancak program sunucularında özel dosyalarınızı saklamak sizce ne kadar güvenli bunun kararını sizin vermeniz gerekiyor.

Özellikle yerel ağ veya çevrim içi oyuncularının kendi guruplarını kurarak rakiplerden farklı bir platformda birbirleri ile iletişime geçerek çok daha farklı stratejiler oluşturarak galibiyete ulaşmalarını sağlayabilecek gurup konuşma özelliği programın tercih nedeni olabilir.  Bunun yanında programın kişiselleştirilebilmesi ve kullanım kolaylığı ile göz doldurmayı başarıyor.

Tüm bu özelliklerinin yanında Türkçe dil desteği olmaması programın şimdilik bizce eksi yönü. Ancak Windows 98 ile Windows 10 dahil olmak üzere hemen hemen tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışması programın tercih nedenlerinden bir diğeri. Ayrıca Windows işletim sistemleri yanında hem iOS, Android ve Mac OSX işletim sistemleri ilede tam uyumlu çalışabilmekte. Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..