Torch Browser

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Torch Browser 51.0.0.11603Üretici: Torch-Media (Ücretsiz)Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser). Direkt video ve MP3 indirme özelliği dikkat çekici özelliklerinden biri.

Geliştirilmiş Bir Browser Programı


Torch browser  alışalı gelmiş tarayıcılardan oldukça farklı bir tarayıcı onu farklı kılan birçok özellik var bu özellikler şu şekilde geliyor.

İnternette gezinirken karşınıza gelen video ve mp3'leri indirme imkanı, programın içinde var olan torrent programı sayesinde hiç bir ek programa gerek kalmadan torrent indirme yapabilme imkanı sunan program ayrıca sosyal ağlarda yani Facebook ve Twitter'da beğendiğiniz sayfaları paylaşabilmeniz için üst sağ köşede bulunan share butonunuda içinde barındırıyor.

Bu özellikler diğer tarayıcılardan Torch Browser 'ı bir adım önde tutsa da bu tarayıcın da diğer tarayıcılarla bir ortak noktası var oda  Chromium altyapısını kullanası oluyor. Tamamen açık kaynaklı olan  Chromium alt yapısını kullanan birçok browser'dan farklı bir arayüze sahip olan Torch Browser'da sadelikten yana bir tercih yapılmış.

Tüm bunların yanında bir tarayıcıda olması gereken en önemli özelliklerden biriside güvenlik olmalıdır. Bu konuda Torch'ın oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Diğer tarayıcılardan farklı ve güzel özelliklerle donatılmış bu akıllı web tarayıcısını tamamen ücretsiz bir şekilde indirerek hiç bir para ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windows XP ve sonrası bütün işletim sistemlerini destekleyen program sayesinde oldukça güzel çalışan bir tarayıcı diyebiliriz. Türkçe dil desteği ise göz dolduran bir diğer özelliği olup kullanım kolaylığı ile tercih edilebilir bir tarayıcı olarak denemeye değer diyebiliriz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..

HTTrack Website Copier
İstediğiniz her hangi bir siteyi komple kopyalayıp yerel olarak bilgisayarınızda çalıştırabilecek..