USB Disk Security

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

USB Disk Security 6.5.0.0Üretici: Zbshareware Lab (Ücretsiz)


USB Disk Security 6.5.0.0 Ekran Görüntüsü

Taşınabilir diskler için özel olarak tasarlanmış bir Anti-virüs programı USB Disk Security oldukça başarılı bir yazılım olduğunu belirtelim.

Taşınabilir Tüm Depolama Aygıtlarını Tarayabilen Program


USB disk Security taşınabilir tüm depolama aygıtlarının kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilen çok kullanışlı bir programdır.

Günümüz artık bilgisayarlarımız ile beraber kullandığımız aygıtların başında taşınabilir aygıtlar gelir örneğin taşınabilir yüksek kapasiteli USB diskler, usb stickler, SD, Micro SD, ipod hafıza kartları gibi bir çok depolama aygıtını kullanıyoruz.

Kendi bilgisayarınızda her hangi bir virüs yada kötü amaçlı program olmayabilir ancak taşınabilir depolama aygıtlarını birçok başka bilgisayara takıp dosya paylaşımlarında bulunuyoruz.

İşte bu noktada sıkıntılar ortaya çıkabiliyor çünkü depolama aygıtını taktığınız her hangi bir bilgisayarda bulunan kötü amaçlı yazılım oradan sizin diskinize diskinizden de bilgisayarınıza bulaşıp dosyalarınıza zarar verebilir hatta kişisel bilgilerinizi sizin bilginiz dışında 3. şahıslara gönderebilen programlar ile büyük problemler oluşabilir.

USB Disk Security tüm bu sıkıntıların önüne geçmek için tasarlanmış program bilinen tüm virüs programları ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit, malware gibi kötü amaçlı programların bulaştığı taşınabilir depolama aygıtlarından her hangi biri bilgisayarınıza bağlandığında programın denetimine takılarak sisteme dahil edilmesinin önüne geçer.

Diski tarar ve zararlı yazılımları silerek taşınabilir aygıtınızın temizliği bittikten sonra sisteminize dahil edilmesine izin verir.

Güvenliğe önem verenler için duyurulur hızlı ve başarılı bir program olan USB Disk Security'i indirdikten sonra kesinlikle işinize yarayacağını düşünüyoruz denemenizde fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.