Virtual CloneDrive

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Virtual CloneDrive 5.5.0.0 Ekran Görüntüsü

Virtual CloneDrive 5.5.0.0Üretici: SlySoft (Ücretsiz)


Virtual CloneDrive 5.5.0.0 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınıza çoklu sanal sürücü olarak kullanabileceğiniz güncel bir yazılım windows 10 desteği de getirilmiştir.

Sanal Sürücü Klonlama Yazılımı


Virtual CloneDrive, en çok kullanılan CD veya DVD okuma programlarından biri olan sanal sürücü programı. CD/DVD programları denince akla ilk gelen üreticilerden olan Slysoft yazılım firmasının tamamen ücretsiz olarak yayınladığı Virtual CloneDrive yüksek kapasiteli veri işleme teknolojisine sahiptir.

Programın en güzel özelliklerinden biri oldukça başitleştirilmiş bir arayüze sahip olması yanında gelişmiş programlardan da geri kalmayarak hemen hemen tüm benzer özelliklerini taşımasıdır diyebiliriz. Virtual CloneDrive ile ISO, BIN, CDD, CLN gibi imaj disklerini sadece çift tıklama ile sisteminize dahil etmenizi sağlıyor. Özellikle CD yada DVD üzerinden direkt olarak çalışan oyun, program gibi CD veya DVD ye bağlı olarak çalışan programlar için kullanılabilir.

Aynı anda 8 ayrı sanal DVD yada CD oluşturabileceğiniz bu program sayesinde aynı anda birden çok imaj dosyasını okuma rahatlığına kavuşacaksınız. Program oldukça başarılı küçük boyutlu olmasının yanında hızlı ve başarılı imaj dosyası okuma yeteneği sayesinde benzerlerinden kendini ayırabiliyor. Türkçe dil desteğine sahip olması da programın biz Türk kullanıcılar için daha kolay kullanım anlamına geliyor.

Bilinen tüm imaj dosyalama formatını desteklemesi yanında yayınlanmış olan tüm Windows işletim sistemlerine verdiği destek sayesinde tüm windows kullanıcılarına hitap edebiliyor olması da cabası diyebiliriz. Tüm bu özellikleri yanında başka herhangi bir ek programa gerek kalmadan tamamen ücretsiz olan bu programı kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..