Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Virtual DJ Son Sürüm İndir - Ücretsiz ve En Popüler DJ Programı - Alindir

Virtual DJ

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Virtual DJ 8.2.3663Üretici: Atomix Productions (Ücretsiz)Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı reaksiyon zamanı ve üstün özellikleri ile en çok tercih edilen DJ programı olmayı hak ediyor.

Üstün Özellikleri ile VirtualDJ


Virtual DJ,  Dünyada en çok  kullanılan DJ mix programıdır, 100 milyonun üzerindeki indirilme sayısı ile rakiplerinden neredeyse 10 kat daha fazla indirilme oranına sahip.  Arayüzü hem çok kullanışlı hemde kafa karıştırmayacak şekilde tasarlanmış VDJ ile ses dosyalarınızı video dosyalar ile mixleyebilir ortaya değişik müzikli videolar çıkarabilirsiniz.

Ara yüzünde seçebileceğiniz DJ skinlerinden bazıları Pioneer, Numark, Hercules, Denon, Gemini, Vestax  gibi markaların arayüzlerini bulabilirsiniz.  VirtualDJ ayrıca son sürümünde kullanılan özel ses motoru ile çok daha net ses alabiliyorsunuz , değiştirilebilir skinler sayesinde binlerce değişik skin internetten indirebilirsiniz. DJ işlerine meraklı olanların en çok tercih ettikleri program sayesinde iki parçayı aynı anda çalabilme yada parçalar arasında geçiş yapabilme veya iki parçayı karışık olarak çalabilme özelliklerini bir arada bulabileceğiniz program ayrıca müzik kayıdı yapabilme özelliğine de sahip.

Toplam indirilme sayısı 100 milyonun üzerinde olması, kolay kullanımı, tüm fonksiyonlarına tek panelden ulaşabilme , kafa karıştırmayan yapısı ile DJ programları arasında açık ara lider olan program kesinlikle tavsiye edilir. 

Uzun süredir beklenen Virtual DJ 8 sonunda bu gün itibarı ile yayımlandı. 3 yıldır süren uzun çalışmalardan sonra yeni bir ses işleme motoru üzerine kurulan program yüksek seviyeli mixlerde daha iyi performas sağlamaktadır. Yeni geliştirilen motor sayesinde sonraki versiyonlarda daha yüksek oranda işleme ve daha kaliteli mixler elde edeceğinizden eminiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..

DJ Music Mixer
Rakipleri arasından sıyrılmayı başaran DJ programı çok fazla güncellemesi olmayan ama halen..