Mixcraft

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Mixcraft 7.7 Build 311Üretici: Acoustica (Deneme Yazılımı)Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri ayırabilirsiniz. Böylelikle ses dosyasında bulunmasını istemediğiniz ses dalgalarını silebilir yada yeni sesler ekleyebilirsiniz.

Ses Kayıt ve Mixing Programı


Mixcraft, çok kanallı ses kayıt ve mikser programıdır. Program ile reverb, flanger, EQ, DirectX veya VST efektleri uygulayabilir, vokalleri yada müzik içerisindeki arka sesleri ayırabilir ve dosyanız dan çıkarabilirsiniz. Profesyonel anlamda ses kayıt yapabilir line-in üzerinden harici mikrofon yada ses girişi ile oluşturduğunuz parçalara dış sesler ekleyebilirsiniz. program ile MP3, OGG , WAV, veya WMA olarak kaydedebilir ve kaydettiğiniz kayıtları her hangi bir ek program kullanmadan direkt olarak cd yada DVD ye yazdırabilirsiniz.

Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri ayırabilirsiniz. Böylelikle ses dosyasında bulunmasını istemediğiniz ses dalgalarını silebilir yada yeni sesler ekleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan yüzlerce ses döngülerini kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni ve güçlü bir sanal enstrümanları da kullanabilirsiniz. Mixcraft 7 32 ve 64 -bit sürümleri , çarpıcı yeni arayüzü , canlı döngü ve örnek tetikleme , ses çözgü ve niceleme , gelişmiş kontrol yüzeyi desteklerini de içermektedir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve yüzlerce ses efekti gibi profesyonel bir ses kayıdı yapabileceğiniz Mixcraft son sürüm indir ile yeni kayıtlar yapabilir ve kendi mixlerinizi oluşturabileceğiniz bir yazılım olarak deneyebilirsiniz. Programın şimdilik Türkçe dil desteği yok ancak kullanım kolaylığı ve bilindik arayüzünün yanında güncel Windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalıştığını belirtmeden geçmeyelim.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..

DJ Music Mixer
Rakipleri arasından sıyrılmayı başaran DJ programı çok fazla güncellemesi olmayan ama halen..