Virtual DJ Studio

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Virtual DJ Studio 7.4.1Üretici: Next Generation Software (Deneme Yazılımı)Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan biri Virtual DJ Studio ile her türlü müzik kayıtlarını yapabilirsiniz.

Ses Kayıt Programı ve DJ Programı


Ses kayıt programları arasında yavaş yavaş yerini almaya başlayan Virtual DJ Studio yeni yüzü ile karşınızda. Program benzerleri ile aynı özellikleri taşımakta Virtual DJ programını oldukça andıran bir arayüze sahip. Böyle bir arayüze sahip olması çok doğal çünkü tam bir DJ konsolu özelliği taşımakta ayrıca program bu versiyonunda Karaoke özelliği de eklenmiş.

Program sayesinde her türlü ses kaydını nerede ise tam bir stüdyo ortamında yapabiliyorsunuz yaptığınız kayıtların üzerinde canlı kayıt esnasında değişiklikler yapabiliyor ayrıca başka bir ses kaynağını kullanarak kaydınızın üzerine 3. bir kanaldan eklemeler yapabiliyorsunuz. Böylelikle hem programın kullanım alanı genişlemiş oluyor hemde yapacağınız kayıtlara harici ses kaynaklarını kullanarak çok daha farklı ve çok sesli kayıtlara yapmanıza imkan sağlamış oluyor.

Virtual DJ Studio 'in en güçlü özelliklerinden biri ise klasik DJ programlarının tüm özelliklerine sahip olması ve şarkı değişikliklerini çok kolay bir şekilde yapabiliyor ayrıca hazırladığını Çalma listesi ile şarkılara arasındaki geçişleri istediğiniz şekilde ayarlayabiliyor ve şarkı geçişleri otomatik olarak gerçekleşebiliyor.

Programın Windows Xp sonrası desteği olması birçok kullanıcıya hitap etmesini sağlamış programın şuan için Türkçe dil desteği yok ancak kullanım kolaylığı ile ve güncel tasarımı sayesinde Türkçe dil desteği olmadan da rahatlık la kullanabileceksiniz.

Bu yeni versiyonu ile programa bir çok yeni küçük özellikler eklenmiş ve bazı küçük hatalar düzeltilmiş.
Müzik işi ile uğraşanlar için faydalı olabilecek özellikleri ile tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

DJ Music Mixer
Rakipleri arasından sıyrılmayı başaran DJ programı çok fazla güncellemesi olmayan ama halen..