Wise Memory Optimizer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Memory Optimizer 1.43Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise Memory Optimizer 1.43 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarlarımızda kullanılan ram donanımı sürekli kullanılan bir parçadır ve bu parçanın Wise Memory Optimizer ile optimize edilerek kullanılması sisteminizin daha hızlı ve stabil çalışmasını sağlayabilir.

Dahili Bellek Optimize Programı


Wise Memory Optimizer günümüz bilgisayarlarının en önemli parçalarından biri olan Ram yani bellekleri optimize eden güncel ve güzel bir program .

Wise Care 365 gibi güzel yazılımlara imza atmış olan wisecleaner yazılım şirketinin bir diğer kullanışlı yazılımlarından biri olan Wise Memory Optimizer son sürüm indir ve kur işlemi ardından hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
Programın mantığı çok basit bir şekilde çalışıyor bilgisayarınızı kullanırken yaptığınız işlemler sonucunda RAM diye adlandırdığımız donanım bilgisayarınız açık kaldığı sürece devamlı olarak hard diskten aldığı verileri CPU ya yönlendirir ve sürekli veri trafiği oluşturur uzun süreli işlemlerde kapasitesi dolar ve işlemleriniz yavaşlamaya başlar.

İşte tam bu noktada Wise Memory Optimizer'i devreye sokarak RAM donanımınızı optimize ederek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Yapacağınız tek şey ram içerisindeki gereksiz verileri birkaç mouse tıklaması ile durdurmak yada belirli aralıklarda otomatik boşaltma ayarlamak hepsi bu. Bu işlemler ardında bilgisayarınızın gün içerisinde performansını arttıracağını görecek ve işlerinizi daha hızlı halledebileceksiniz.

Genel hatları ile programın kullanımı çok basit hem renkli hemde grafiksel anlamda oldukça güzel bir arayüze sahip olan Wise Memory Optimizer kullanım kolaylığı ve Türkçe dil desteği ile dikkatimizi çekmeyi başarıyor ve listemizde kesinlikle denemeye değer kısmında yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..