Wise JetSearch

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise JetSearch 2.31.137Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise JetSearch 2.31.137 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınızdaki aradığınız dosya ve klasörleri windowsun kendi arama uygulamasından daha hızlı aramak isteyenlere Wise JetSearch ı tavsşye edebiliriz.

Bilgisayar İçerisinde Arama Programı


Wise JetSearch, windows'un standart bilgisayar içi arama işlemine farklı bir boyut kazandıran, oldukça etkili ve kullanışlı bir programdır. Günümüzde bir çok bilgisayar kullanıcısı Windows'un yerleşik özelliklerinden biri olan bilgisayar içi dosya arama özelliğini, oldukça yavaş ve yetersiz bulmaktadır. İşte tam burada 'Wise JetSearch' devreye girerek ,adından da anlaşılacağı üzere hızlı ve ve gelişmiş bir arama seçeneği sunarak kullanım kolaylığı sunmaktadır.

WiseCleaner yazılım firmasının diğer programları gibi bu programı da oldukça kaliteli ve kullanışlı bir kodlama ve görsel arayüz kullanmış ve kalitesini bu programında da konuşturmuş desek çok da yanılmış sayılmayız. Program ile dosya ve klasörler içinde kolay ve hızlı bir arama yapmak mümkün hale gelmektedir. Gelişmiş özelliklerine rağmen Wise JetSearch çekici ve çok basit bir arayüze sahiptir. Basit bir açılır menü ile arama yapılmaktadır ki bu özelliği hem programın kullanıcı sayısını arttırmış hemde kullanım kolaylığı için tasarlanmış ara yüzü ile kullanım hızını da oldukça arttırmış diyebiliriz.

Program kurulumundan sonra açılan menüye aranan dosya veya klasörün adını yazarak arama yapılacak sürücünün seçilmesi hatta aramayı başlatmak için enter tuşuna basmanız bile gerekmemektedir. program hızlı bir şekilde çalışarak, aranan terimle ilgili tüm verileri ayrıntılı bilgileri ile listelemektedir. Standart arama yapmaktan sıkılan yada istediği etkili sonuçları alamadığını düşünen bilgisayar kullanıcılarının imdadına yetişen Wise JetSearch, etkili kullanımı ve kullanışlı arayüzü ile tercih sebebi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Şimdilik indirilme oranı yüz binler ile ifade edilse de hızlı bir yükselişe gireceğini düşünüyoruz. Üstelik programın hem Türkçe dil desteği hemde birçok Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması dikkatimizi çekmekte.

Diyor ve listemizdeki yerini WiseCleaner'in diğer programlarının kalitesindeki tecrübelerimize dayanarak listemize ekliyoruz ve denemekte fayda olduğunu düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..