Xplorer2 Professional

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Xplorer2 Professional 3.2Üretici: Zavarakatranemia (Deneme Yazılımı)


Xplorer2 Professional 3.2 Ekran Görüntüsü

Windows üzerinde çalışması için geliştirilmiş en başarılı dosya yöneticilerinden birisi Xplorer 2 Professional ‘dir.

Hızlı ve Stabil Dosya Yöneticisi


Xplorer 2 Professional, klasik windows gezgini benzeri ancak daha fazla özelliği olan gelişmiş bir Windows dosya gezgini programıdır. Windows, kullanıcıların bazı dosyaları görmesine izin vermez. Ayrıca Windows üzerinden sabit diskimiz de ki dosyaların durumu hakkında bilgi alamayız. Bu yüzden bazı yazılımlar geliştirilmiştir. Bu yazılımlar sayesinde sistem durumu hakkında bilgi alabilir ayrıca dosyalarımızı daha detaylı ve hızlı bir şekilde görüntüleyebiliriz.

Windows üzerinde çalışması için geliştirilmiş en başarılı dosya yöneticilerinden birisi Xplorer 2 Professional ‘dir. Bu program en iyi dosya yöneticisi programlardan biridir. Bu yazılım ile  sabit diskinizdeki dosyalarınızın durumu hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dosyalarınızı daha hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dosya yöneticisi olma özelliğinin yanı sıra Xplorer 2 Professional ile hızlı bir şekilde kopyalama, silme ve taşıma ve arama yapabilirsiniz. Büyük arşivler içerisinde arama yapmak bir hayli zordur, ancak Xplorer 2 Professional‘in özel algoritması sayesinde hızlı bir şekilde dosyalarınız içinde arama yaparak istediğiniz dosyaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca kopyalama ve taşıma işlemlerini de normalden daha hızlı bir şekilde yaparak sizlere kolaylık sağlar.

Program Windows işletim sistemlerinin en eskilerinden biri olan ve kullanıcı sayısı nerede ise yok denecek kadar aza olan Windows 98 den buyana yayımlanmış bütün işlerim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır. Eğer sizlerinde arşivleri büyükse ve artık kontrol etmekte zorlanıyorsanız kesinlikle bir dosya yöneticisi program edinmelisiniz. Dosya yöneticisi programlar içinde en başarılı olanı ise Xplorer 2 Professional ‘dir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..