360 Total Security 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

360 Total Security 2016 9.2.0.1289Üretici: Qihoo 360 Technology (Ücretsiz)


360 Total Security 2016 9.2.0.1289 Ekran Görüntüsü

360 Total Security anti-virüs programı ücretsiz oluşu aynı zamanda kullanıcı dostu arayüzü ve Türkçe dil desteği olması hemde yapısı gereği sisteminizi zorlamadan çalışabilmesi hemde çeşitli tarama özellikleri sayesinde tercih nedeniniz olabilecek ve

Ücretsiz Virüs Tarama Programı


360 Total Security, tamamen ücretsiz hem bir virüs koruma hemde PC performans arttırma programıdır. Programın genel olarak 3 ayrı virüs tarama modu bulunmaktadır. Özel tarama, Hızlı Tarama ve Tam Tarama. 3 ayrı tarama özelliği bize ne gibi avantajlar sağlamaktadır ? Örneğin bilgisayarınıza bir dosya kopyaladınız ve sadece bu dosyayı taramak istiyorsunuz. Bu adımda yapmanız gereken programın özel tarama modunu açarak taramak istediğiniz dosyayı göstererek virüs tarama işlemini yapabilirsiniz. Yada bilgisayarınıza bir USB disk yada flash disk taktınız . program hem otomatik olarak hemde yine özel tarama modu sayesinde sadece istediğiniz diski üniteyi taratabilirsiniz.

Tam tarama özelliği adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarınızdaki tüm dosyaları ve klasörleri tarar.Hızlı tarama özelliği ise sadece sistem dosyalarınızı yani işletim sistemi dosyalarınızı tarar. Program aynı zamanda internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları önce tarar ve eğer veri tabanında bulunan binlerce veri ile karşılaştırdıktan sonra eğer temiz bir veri ise bilgisayarınıza yüklemenize izin veriyor. 360 Total Security sistem korumasını oldukça üst düzeyde tutmaktadır. Çevrim içi antivirüs denetimi, çoklu antivirüs motor koruması, Sandbox denetimi, Gizlilik Koruması, USB Sürücüyü Tarama koruması, Ağ Tehdidi Engelleme özelliğinin yanında program aynı zamanda Bitdefender Tarama Motorunu ve Avira Tarama Motorlarını da kullanmaktadır.

360 Total Security anti-virüs programı ücretsiz oluşu aynı zamanda kullanıcı dostu arayüzü ve Türkçe dil desteği olması hemde yapısı gereği sisteminizi zorlamadan çalışabilmesi hemde çeşitli tarama özellikleri sayesinde tercih nedeniniz olabilecek ve sürekli güncellenen bir virüs tarama programıdır diyebiliriz. Aynı zamanda sistem performansını arttıracak gereksiz ve kalıntı dosyalar ve kayıt defteri anahtarlarını da düzenleyen bir program olması sabit diskinizdeki gereksiz verileri de ortadan kaldırarak sisteminizin daha hızlı ve güveli çalışmasını sağlayabilir. Son olarak güncel Windows işletim sistemleri, Android ve Mac işletim sistemleri ile de tam uyumlu olarak çalışmakta olduğunu söylüyor ve sitemizdeki yerini veriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.